Fortino Capital Partners, de toonaangevende Europese investeerder in bedrijfssoftware, benoemt Wouter van de Bunt (59) tot partner in Nederland. Van de Bunt was eerder partner bij KPMG waar hij de afgelopen 20 jaar verschillende functies heeft bekleed, waarvan de laatste Global Head of Mergers & Acquisitions. Zijn focus lag in die functie op M&A binnen de nationale en internationale technologie-, media- en telecomsector. Voorafgaand aan KPMG werkte hij een aantal jaren bij private equity en begon hij zijn carrière als accountant bij Ernst & Young.
Duco Sickinghe, managing partner Fortino Capital:
"Met veel genoegen kondigen wij Wouter aan als onze partner met speciale aandacht voor de Nederlandse markt. Wouter brengt een schat aan kennis en inzichten mee in de markt van PaaS, SaaS en IT-diensten. Hij heeft de juiste ervaring en expertise om ondernemers te helpen bij de groei van hun bedrijf en bij het signaleren van mogelijke aanvullende acquisities. Met zijn aanwezigheid bij Fortino versterken wij onze aanwezigheid in Noordwest-Europa."
Over Fortino Capital Partners
Fortino Capital Partners investeert in B2B SaaS, PaaS en IT-diensten. Het investeringsbereik bestrijkt een breed scala van vroege groei tot volwassen bedrijven via onze Venture Capital en Growth PE-fondsen. Het bedrijf heeft kantoren in Antwerpen en Amsterdam. De investeringsportefeuille van Fortino Capital omvat MobileXpense, Efficy CRM, Odin Groep, Tenzinger, Maxxton, LetsBuild, Teamleader en Buy Bay. Voor meer informatie, zie
www.fortinocapital.com.