Op donderdag 3 oktober a.s. organiseert Amercom speciaal voor de professionele internetgebruiker een internet 3in1 informatiemiddag in het Tulip Inn Hotel in Amersfoort.
Tijdens deze middag zullen in korte en bondige sessies het belang en de werking van content management systemen, het geavanceerd aanmelden bij zoekmachines en het inzetten van e-mail nieuwsbrieven verder toegelicht worden.
Voor meer informatie verwijzen wij u naar http://www.amercom.nl/3in1
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Amercom BV
Zielhorsterweg 71-73
3813 ZX Amersfoort
Tel. 033-4808919
Fax. 033-4807431
Dhr. M. Borgman
mborgman@amercom.nl
Additionele informatie
Amercom in Amersfoort is gespecialiseerd in het ontwikkelen van dynamische en technisch hoogstaande internet-, intranet- en extranettoepassingen. De organisatie werkt voor vooraanstaande opdrachtgevers en wordt gedragen door professionals op het gebied van internetdesign, databases, applicatieontwikkeling, interactie, marketing en projectmanagement.
Amercom is onderdeel van Unit 4 Agresso NV, de organisatie op het gebied van geïntegreerde bedrijfssoftware en internet- & security-oplossingen. De totale organisatie telt 1.400 medewerkers en heeft vestigingen en partners in diverse landen in Europa en Noord-Amerika.
Marcel Borgman
marcel@amercom.nl
tel. 033-4808919
www.amercom.nl