Plus500, een toonaangevend technologieplatform voor de internationale handel in Contracts for Difference (CFD's), heeft een overeenkomst gesloten met Atalanta Bergamasca Calcio (Atalanta B.C.), een professionele voetbalclub gevestigd in het Italiaanse Bergamo in Lombardije. Plus500 wordt de enige en exclusieve hoofdsponsor voor een periode van drie jaar, met ingang van 1 september 2020.
Atalanta B.C. werd opgericht in 1907 en is gevestigd in Bergamo. Het is een van de belangrijkste voetbalteams van Italië en eindigde in de afgelopen vier seizoenen driemaal in de top vier van de Serie A. In de UEFA Champions League reikte het team in het seizoen 2019-2020 tot de kwartfinales in Lissabon. Het team doet komend seizoen (2020-2021) mee aan de UEFA Champions League vanaf de groepsfase.
Deze overeenkomst is de derde sponsorovereenkomst van Plus500 dit jaar. Eerder werden al partnerschappen aangekondigd met BSC Young Boys Football Club in Zwitserland en Legia Warschau in Polen. Plus500 sponsort nu vijf grote internationale sportteams. Het heeft een langdurige en succesvolle samenwerking als hoofdsponsor van de Spaanse voetbalclub Atlético Madrid en sponsort het Plus500 Brumbies-rugbyteam in Australië.
Als onderdeel van de overeenkomst zal het Plus500-logo op de voorkant van het Atalanta B.C.-shirt zichtbaar zijn tijdens zowel nationale als internationale wedstrijden. Bovendien krijgt Plus500 toegang tot merkrechten. De overeenkomst gaat in op 1 september 2020 en duurt drie jaar.
Plus500 heeft tot nu toe een aanzienlijk rendement behaald met de sponsoring van succesvolle internationale sportteams. De wereldwijde merkbekendheid is toegenomen, de merkbekendheid in belangrijke markten is toegenomen en het klantenbestand van het bedrijf is uitgebreid in nieuwe en reeds gevestigde gebieden. Atalanta B.C. zal volgend seizoen deelnemen aan de groepsfase van de UEFA Champions League, waardoor Plus500 een van de weinige bedrijven is die meer dan één club sponsort die in de UEFA Champions League speelt.
David Zruia, Chief Executive Officer van Plus500, is blij met de samenwerking. “Atalanta B.C. is een club met veel passie en heeft een speciale plek in de harten van de mensen van Bergamo. Atalanta is een opkomende macht in het Italiaanse en internationale voetbal. We kijken ernaar uit om de sporters en staf te steunen terwijl ze blijven groeien en vooruitgang boeken. Zeker nu ze weer een seizoen in de UEFA Champions League spelen.”
“Dit partnerschap, naast onze bestaande sponsorovereenkomsten, draagt bij aan de fantastische kracht van onze wereldwijde sponsoringprogramma's. Het versterkt ook onze aanwezigheid in Italië, een belangrijke markt met een sterk groeipotentieel. Bovendien vergroot het de internationale merkbekendheid van Plus500 en ons vermogen om ons klantenbestand wereldwijd uit te breiden.”
Luca Percassi, Chief Executive Officer van Atalanta Bergamasca Calcio, is eveneens blij met de samenwerking. “We zijn verheugd om Plus500, een toonaangevend internationaal bedrijf, te verwelkomen als hoofdsponsor van Atalanta voor de komende drie seizoenen. Het geeft ons veel voldoening om samen te werken met zo'n prestigieus merk dat ongetwijfeld een belangrijke bijdrage zal leveren aan de groei van de club. Het maakt ons ook trots dat Plus500, om zijn merk in Italië te helpen ontwikkelen en te versterken, heeft besloten om dit partnerschap met Atalanta aan te gaan.”
Perscontact
Plus500
Elad Even-Chen, Chief Financial Officer
Rob Gurner, Head of Investor Relations
+972 4 8189503
+44 7825 189088
ir@Plus500.com
MHP Communications
Reg Hoare, Rachel Mann, Pete Lambie
+44 20 3128 8570
Plus500@mhpc.com
Over Plus500
Plus500 is de aanbieder van een online platform waarmee individuele beleggers op internationaal niveau kunnen handelen in contracts for difference (CFD’s). Dit is mogelijk voor meer dan 2.500 onderliggende financiële producten, waaronder aandelen, indexen, grondstoffen, opties, ETF’s, cryptografische en buitenlandse valuta, en in ruim 50 landen en in 32 talen. Het online handelsplatform is beschikbaar via een groot aantal besturingssystemen (iOS, Android en Windows Phone), tablet computers (iOS, Android en Surface) en web browsers.
Plus500 is in het bezit van licenties voor de financiële handel in gereguleerde markten zoals het Verenigd Koninkrijk, Australië, Cyprus, Israël, Nieuw-Zeeland, Singapore, Zuid-Afrika en de Seychellen. De zorg voor klanten staat centraal bij alles wat het bedrijf doet: zij kunnen niet meer geld verliezen dan zij inleggen. Plus500 maakt geen gebruik van ‘cold calling’ voor klantenwerving en biedt geen binaire opties aan. Plus500 biedt zijn klanten een onbeperkte demo-account en gratis toegang tot geavanceerde tools voor risicobeheer die hen grip bieden op hun handelsposities en hun winsten beschermen en verliezen beperken. Plus500 is onder het symbool PLUS genoteerd aan de main market van de London Stock Exchange.
www.plus500.com.