ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (24 jaar en 116 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Influx PR & Communicatie

Carerix introduceert E-Mail Router voor HR-professionals

Intelligente E-Mail Router voor HR

Delft, 12 september - Op 1 oktober 2002 introduceert Carerix de nieuwe
Autumn 2002 versie van haar web-based CRM en erecruitment producten. Nieuw in deze versie is de E-Mail Router. De nieuwe router module verwerkt inkomende e-mail compleet met CV's volledig automatisch in de HR-database.  Een andere uitbreiding in de nieuwe versie is de volledige ondersteuning van
E-Recruitment met CxScript.

De E-Mail Router neemt bovendien iedere inkomende en uitgaande e-mail automatisch op in de contacthistorie.  Dat bespaart kostbare tijd die de HRprofessional nu besteedt aan het handmatig verwerken, organiseren en terugvinden van informatie. Bovendien wordt hierdoor de kwaliteit van de communicatie tussen HRprofessionals, kandidaten en lijnmanagers sterk verbeterd.

De volledige ondersteuning van E-Recruitment met de CxScript module maakt het mogelijk vanuit het eigen Carerix back-office systeem vacatures op job boards en andere web-sites te plaatsen. Reacties op deze vacatures worden automatisch in de eigen HR-database verwerkt. Ook biedt CxScript alle mogelijkheden voor de realisatie van volledige career-portals, mobiliteitscentra, selfservice functies en vacature-abonnementen.

Enkele van de nieuwe functies en uitbreidingen die Carerix met de Autumn 2002 versie introduceert:

* automatisch verwerken inkomende en uitgaande e-mail
* uitgebreide ondersteuning e-recruitment
* CRM: meer e-mail faciliteiten zoals opmaak (HTML) en doelgroep mailings
* koppeling met persoonlijkheids- en vaardigheidstesten
* on-line urenbriefjes en declaraties
* meerdere (ook anonieme) CV’s in kandidaatdossier
* meerdere sjabloonteksten per fase in het sollicitatieproces


Achtergrond
Nu de internet-hype voorbij is en internet op zijn toepasbaarheid beoordeeld wordt, zien HRprofessionals steeds meer mogelijkheden in hun werkgebied. Dit wordt niet in de laatste plaats veroorzaakt door de werkwijze van sollicitanten. Steeds vaker zoeken kandidaten in spé een eerste kennismaking door de web-site van de potentiële nieuwe werkgever of intermediair te bezoeken.

Ook solliciteren gebeurt in toenemende mate door middel van e-mail. Bij veel organisaties ligt het aantal elektronische sollicitaties al boven de 50% terwijl sommige organisaties zelfs nog uitsluitend elektronische sollicitaties accepteren.

Carerix speelt in op deze ontwikkelingen met de nieuwe Autumn 2002 versie van haar producten. De nieuwe E-Mail Router en E-Recruitment ondersteuning maken het de HR-professional mogelijk ook elektronische communicatie makkelijk in het dagelijkse proces op te nemen.

Carerix
Carerix levert volledige web-based CRM (Customer Relationship Management) systemen voor de HR-branche. De producten bestrijken een groot aantal vormen van personele bemiddeling waaronder: werving & selectie, detachering, uitzenden, arbeidspools en reïntegratie.

Carerix is onderdeel van Proteon Communication Builders in Delft. Tot de klantenkring behoren onder meer: Start Uitzendbureau, McCann Recruitment, Jobbingmall, BJ/Media, BuildingCareers, FX3, e.a.
 
Contact
marketing manager
Henk van Tijen
T 015 268 25 57
M 062 860 20 79
henk@carerix.com
 
Algemeen
Carerix
Kluyverweg 2a
2629 HT  Delft
T 015 268 25 57
info@carerix.com
www.carerix.com
 


Op www.carerix.com/pers is dit bericht in elektronische vorm beschikbaar.

 


 Carerix – Kluyverweg 2a – 2629HT – Delft – T 015 268 25 57 – F 015 268 25 58 – info@carerix.com  - www.carerix.com


Verstreken tijd: 24 jaar en 116 dagen
PR contact  

Logo Influx PR & Communicatie
Carerix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103534 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17332 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu