www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 49 dagen geleden)
Bedrijf:

MediaMyne en The Others Online gaan samen verder

Bouwen aan hét interne communicatieplatform van de toekomst

Leverancier van gebruiksvriendelijke narrowcasting software MediaMyne en interne communicatie app ontwikkelaar The Others Online gaan hun krachten bundelen in de ontwikkeling van het beste multichannel platform voor interne communicatie. Met de overname van The Others Online door ShareCompany kan de integratie van beide succesvolle tools voor interne communicatieprofessionals beginnen. ShareCompany was al eigenaar van MediaMyne. 

Interne communicatie, van strategie tot executie, krijgt steeds meer aandacht binnen organisaties, nationaal en internationaal. Het informeren en betrokken houden van medewerkers staat bij veel organisaties hoog op de agenda. Iets wat mede door de coronacrisis alleen nog maar belangrijker is geworden. “En hier spelen wij op in”, zegt Camiel van Asch, Managing Director bij MediaMyne. “Samen met onze klanten werken wij aan een Engaged Happy Workforce. Dit doen we door tools te ontwikkelen die interne communicatie slimmer, effectiever en leuker maken. Zowel voor de medewerker als voor de interne communicatieprofessional.”
 
Een uniek totaalconcept voor interne communicatie
Met de overname van The Others Online versterkt ShareCompany haar positie binnen het domein van interne communicatie. De organisatie heeft als ambitie om hét multichannel platform te worden voor interne communicatie.

“Het belangrijkste is dat we een nog betere en meer gevarieerde mix van oplossingen kunnen bieden”, zegt Matthijs te Winkel, productmanager en verantwoordelijk voor de technische integratie van beide tools. “Door de integratie van Incrowd en MediaMyne ontstaat een uniek totaalconcept voor interne communicatie en met het complete team van specialisten hebben we alle kennis in huis om de bestaande oplossingen en applicaties snel verder te verbeteren.”
 
Autoriteit op het gebied van interne communicatie
Incrowd en MediaMyne hebben ieder een sterk klantenbestand met toonaangevende referenties, zoals Kuehne & Nagel, VodafoneZiggo, AkzoNobel en CapGemini, waarvoor een breed scala aan toepassingen is gebouwd. Door de overname bedient het communicatieplatform nu een serieus aandeel van de markt. Maar er is ruimte voor meer!

Te Winkel: “Door gebruik te maken van alle shared services en het delen van kennis kunnen we nóg meer klanten bedienen”. Van Asch vult aan: “Wat goed is, wordt nog beter. Met het nieuwe platform kunnen we uitgroeien tot een serieuze autoriteit op het gebied van interne communicatie.”

Verstreken tijd: 6 jaar en 49 dagen
MediaMyne contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu