www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 10 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

Paul Cornelisse (57) start als executive partner bij QA Consulting

Delft, 7 mei 2020 - Paul Cornelisse (57) is toegetreden als executive partner bij QA Consulting. Vanuit deze rol zal hij, naast zijn zelfstandige advieswerkzaamheden en functie als bestuurder bij het NCD (Nederlandse verenging voor Commissarissen en Directeuren), QA Consulting ondersteunen bij haar verdere expansie.

Voordat Cornelisse bij QA Consulting begon, bekleedde hij verschillende directiefuncties bij o.a. Metri, het Belgische Cegeka en EquaTerra (sinds 2011 onderdeel van KPMG). Vooral deze laatste is opvallend aangezien drie van de vier medepartners binnen QA Consulting: Reinout Dotinga, Maarten van Delden en Jan Willem van den Bos, ook afkomstig zijn van KPMG/EquaTerra.

“Mijn geloof in ‘ecocreatie’: samen met de markt en partners slim kennis delen en inzetten, wordt door QA Consulting als dagelijks principe gehanteerd. Dit principe, gecombineerd met de financiële- en sourcing experts bij QA Consulting, spreken mij zeer aan. Het voelt dan ook weer vertrouwd om met dit team te mogen werken”, aldus Cornelisse.

“We zien dat steeds meer CIO’s en CDO’s hun IT-organisatie omvormen tot een aantal digitale ketens die elk een aspect van de business ondersteunen. Deze kanteling van de IT-organisatie is noodzakelijk om de digitalisering van de business werkelijk door te voeren. Daarbij spelen de nodige strategische, inrichtings- en besturingsvraagstukken”, zegt Reinout Dotinga, Managing Partner bij QA Consulting. ‘Met Paul halen we een ervaren adviseur in huis die inmiddels zelf ook veel ervaring heeft als bestuurder maar ook in het adviseren van bestuurders”.

Over QA Consulting
Adviesbureau QA Consulting is opgericht in 2013 en heeft zich sindsdien gespecialiseerd in Quality Assurance, Benchmarking, Consultancy en Interim Management opdrachten. Opdrachtgevers van QA Consulting zijn voornamelijk CIO’s, CDO’s en CFO’s van Rijksonderdelen en het Bedrijfsleven. Het bureau wordt vooral gewaardeerd op de expertisegebieden: digitale strategie, IT sourcing, governance, vendor management en legal. Voor meer informatie: www.qaconsulting.nl

Contactpersonen voor de pers
Jan Willem van den Bos, janwillem@qaconsulting.nl / 06 51911871
of
Hans van Raaij, MCS PR - hans@mcspr.nl / 023 562 82 08.

Verstreken tijd: 6 jaar en 10 dagen
PR contact  

Logo Stark Narrative
QA Consulting contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl