www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (5 jaar en 77 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

1 op de 6 scholieren wordt belemmerd door te hoog of laag niveau van klasgenoten

Te laag niveau van leraren is een belangrijke reden om van school te wisselen

Hilversum, 5 februari 2020 – Bijna een op de zes ouders (16%) geeft aan dat hun kind belemmerd wordt door het te lage of te hoge niveau van klasgenoten.Generieke klassen blijken dus lang niet altijd in het voordeel van alle kinderen te werken. Dit komt naar voren in een onderzoek van particulier opleidingsinstituut Luzac. Het onderzoek is uitgevoerd onder ruim 750 ouders met één of meer kinderen die basisonderwijs in groep zeven of acht of middelbaar onderwijs volgen.

Niet alleen het niveau van de andere leerlingen is een belemmerde factor,ook het niveau van de docent is van invloed. Als dit te laag is, dan is dit voor 42 procent van de ouders een reden om een andere school voor hun kind te zoeken. Daarnaast is teveel lesuitval een reden voor een schoolswitch (36%). Veruit het belangrijkste aspect om naar een andere school te gaan is de sfeer (71%).

Ouders zelf voor de klas
Wat de oplossing is om een leerling niet tegen te laten houden door het niveau van de leraren? Elf procent van de ouders zou het liefst zelf voor de klas staan om zo goed onderwijs te garanderen.De meeste ouders leggen echter de verantwoordelijkheid liever bij de school om het niveau gelijk te trekken. Maar liefst 78 procent van de ouders verwacht namelijk dat wanneer een scholier meer aandacht nodig heeft voor een bepaald vak, de school dit oppakt. In de praktijk worden ouders hierin vaak teleurgesteld. Maar liefst een op de drie ouders vindt dat er door de school onvoldoende aanvullend onderwijs wordt gefaciliteerd.

Jackeline Tullenaar, rector bij Luzac Eindhoven: “Persoonlijke aandacht voor leerlingen is niet alleen wenselijk, het is echt noodzakelijk. Bij gebrek hieraan kunnen leerlingen zich belemmerd voelen door het niveau van de klas of zelfs van de school. Het is zonde als we niet het beste uit leerlingen kunnen halen, omdat zij geen onderwijs krijgen dat bij hen past. De jaren die kinderen doorbrengen in het onderwijs vormen hen voor de rest van hun leven. Voorscholen is de taak weggelegd om scholieren zo goed mogelijk te begeleiden en er alles aan te doen om te zorgen dat zij het beste uit zichzelf kunnen halen.”

----

Over Luzac
Luzac is de grootste particuliere middelbare school van Nederland en biedt al 30 jaar toonaangevend onderwijs op mavo-, havo-en vwo-niveau. Luzac is opgericht met de missie om het onderwijs in Nederland te verbeteren, zowel inhoudelijk als organisatorisch. De onderwijsmethode van Luzac kenmerkt zich door kleine klassen, excellent maatwerk en een manier van lesgeven waardoor ieder kind met plezier het maximale uit zichzelf haalt. Luzac heeft 18 vestigingen, onder andere in Amsterdam, Breda, Den Haag en Utrecht. Meer informatie vind je op https://www.luzac.nl/

Luzac op Instagram | Facebook | LinkedIn

Meer informatie
Marcommit
Arlieke Tammer
035-5822730
luzac@marcommit.nl
Geplaatst:
Verstreken tijd: 5 jaar en 77 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Luzac contact  

Logo Luzac
  070 350 84 55
  succes@luzac.nl
  www.luzac.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo Brainial B.V.
Logo KonductiT
Logo RMMBR
Logo Companial
Logo KRNWTR+ | Zereau Drinks
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Techone B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo SureSync
Logo Ictivity
Logo Conclusion
Logo Only creative entrepreneurs
Logo ManageEngine
Logo Xebia
Logo EPAM Systems
Logo HubSpot
Logo PA Consulting
Logo Eaton
Logo IG&H
Logo Vertiv
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101046 persberichten
6819 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15589 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR