ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (6 jaar en 118 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Bijna helft boeren wil manier van produceren aanpassen om te verduurzamen

Barneveld – Bijna de helft van de boeren (47%) overweegt over te stappen of is zelfs al overgestapt op een andere manier van produceren, omdat ze willen bijdragen aan de verduurzaming. Dit blijkt uit onderzoek van CRM Partners, specialist in klantrelaties in de agrisector, onder 203 Nederlandse boeren. 87 procent van de boeren hoopt bij hun verduurzamingsslag hulp te krijgen van een leverancier. Er wordt binnen de agri-sector veel data verzameld. Deze data kunnen leveranciers inzetten om de boer te ondersteunen.

Erwin van Eeken, Agri-expert bij CRM Partners: “Boeren willen voorop blijven lopen; innoveren en naar de toekomst kijken. Dat ze daar ondersteuning in zoeken, is logisch. Uniek aan de agri-keten is dat alle partijen afhankelijk zijn van die ene ondernemer: de boer. Het is daarom belangrijk dat leveranciers hun bijdrage leveren. Dat kan alleen met data, wat leidt tot inzicht in de boer en goede klantrelaties. Het is voor leveranciers cruciaal om data en klantinformatie goed vast te leggen. Op die manier plukt ieder boerenbedrijf de vruchten van maatwerk innovatie met behulp van de leverancier.”

Smart farming en big data
Smart farming, waarbij boeren onder andere big data verzamelen via slimme sensoren die het productieproces meten, is één van die innovaties die boeren kan helpen. De verzamelde data kunnen boeren en leveranciers gebruiken om hun manier van produceren en de agri-keten aan te passen. In de veeteelt maakt de meerderheid van de ondervraagde bedrijven (52%) hier al gebruik van. Het aandeel bedrijven dat deze techniek gebruikt in de landbouw ligt met 34 procent iets lager. Van Eeken: “Door data in de agrisector te verzamelen en te delen ontstaat er een betere samenwerking tussen boer en leverancier. Dit draagt bij aan een efficiëntere productieketen.”

----

Voor meer informatie
Marcommit
Juul Klaassen
crmpartners@marcommit.nl
035-5822730

Verstreken tijd: 6 jaar en 118 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
CRM Partners contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR