www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (7 jaar en 181 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Effectory is wederom FD Gazelle 2019 en wint de Award in regio West

Amsterdam, 15 november 2019 – Effectory, Europa’s leidende partij op het gebied van medewerkersfeedback, is dit jaar wederom opgenomen in de ranglijst van snelst groeiende organisaties van Nederland en winnaar van de FD Gazellen Award in de categorie ‘grote bedrijven’. Het bedrijf laat al jaren achtereen sterke groei zien.

De organisaties met de hoogste omzetgroei per provincie per categorie ontvangen een Gouden Gazelle. Effectory werd ingedeeld in de hoogste categorie groot, organisaties met een omzet van meer dan 10 miljoen euro per jaar, en dong mee in de regio West.

Guido Heezen, oprichter van Effectory: “We groeien nog steeds hard en zijn trots dat we opnieuw zijn opgenomen in deze prestigieuze ranglijst in de omzetklasse groot. Zonder onze collega’s is jaar in jaar uit groeien niet mogelijk en we dragen deze award dan ook op aan hen.” Hij vervolgt: “Deze award bevestigt ook waar Effectory voor staat: Listen. Learn. Lead. We practice what we preach en dat werpt zijn vruchten af.”

Het Financieele Dagblad reikte in de Philharmonie te Haarlem voor het zestiende jaar de Gazellen uit aan de snelste groeiers van regio West. Eerder deze maand werden de Awards ook uitgereikt in de regio’s Zuid, Noord en Oost. In de FD Gazellen-lijst verschijnen uitsluitend de organisaties die sneller gaan dan alle andere: niet alleen in omzet, maar óók in personeel en winst.

Over de FD Gazellen Awards
De FD Gazellen Awards zijn prijzen die Het Financieele Dagblad uitreikt aan de snelgroeiende bedrijven van Nederland. Dit zijn bedrijven die de drie afgelopen jaren minimaal 20% in omzet groeiden en tevens minimaal het laatste jaar winst boekten. Daarnaast wordt ook gekeken naar de groei in personeel. De allersnelste groeiers worden in 3 categorieën (klein, middel, groot) tijdens een aantal inhoudelijke, regionale evenementen nog extra beloond met een bronzen, zilveren en gouden FD Gazellen Award. Als afsluiter worden de Top 100 – bedrijven uitgenodigd voor een finale in het FD-auditorium, waar de Oryx wordt uitgereikt, de FD Gazellen juryprijs voor het bedrijf met de meest indrukwekkende groeiprestatie. Meer informatie fd.nl/gazellen.

Over Effectory
Effectory is opgericht in 1996 en sindsdien uitgegroeid tot leidende partij op het gebied van medewerkersfeedback in Europa. Effectory helpt organisaties hun strategische doelen te bereiken, met behulp van de feedback van hun eigen medewerkers. We maken hierbij gebruik van de meest moderne, gebruiksvriendelijke feedback-tooling, gecombineerd met beproefde methoden voor aanpak en advisering. Effectory gelooft sterk in deze zogeheten ‘tech & touch’ aanpak. Deze aanpak garandeert dat datagedreven resultaten ook de noodzakelijke menselijke dimensie krijgen. Effectory is, met 200 medewerkers in Amsterdam, München en Kaapstad, de vertrouwde partner voor meer dan 1.200 klanten die over de gehele wereld actief zijn, zoals Bosch, DPDHL en KLM. Voor meer informatie zie www.effectory.com.

Meer informatie en beeldmateriaal voor de pers:
Effectory
Daniëlle Owusu
T +31 (0)20 30 50 100
E danielle.Owusu@Effectory.com

Verstreken tijd: 7 jaar en 181 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Effectory contact  

+31 20 30 50 100
www.effectory.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu