www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (7 jaar en 181 dagen geleden)
Bedrijf:

bGrid stelt Bart Melis aan als CEO

Amsterdam, 18 oktober 2019 – Het smart building bedrijf bGrid heeft Bart Melis aangesteld als CEO. Hij volgt Wouter Kok op, die zich als Chief Commercial Officer gaat bezighouden met de commerciële kant van het bedrijf.

Bart Melis (54) bekleedde ruim twintig jaar diverse directiefuncties bij bedrijven in transitie en reisde de hele wereld over voor uiteenlopende samenwerkingen en projecten. Hij begeleidde snel innoverende IT-bedrijven naar een volgende ontwikkelingsfase, onder andere door het aantrekken van strategische aandeelhouders. Bij bGrid gaat hij zich als CEO richten op de doorontwikkeling van de innovatieve smart building technologie en het verder professionaliseren en opschalen van de organisatie.

Bart Melis over zijn aanstelling: “Ik kijk er enorm naar uit om aan de slag te gaan bij bGrid, waar ik me als elektrotechnisch ingenieur zeer thuis voel. Het bedrijf heeft zich de afgelopen tijd gericht op het ontwikkelen van de meest innovatieve smart building technologie van dit moment. Hierdoor staan we nu aan de vooravond van een internationale doorbraak. Ik zie dan ook mooie kansen om bij te dragen aan klimaat- en gebruikersvriendelijke gebouwen en kan niet wachten om de komende jaren deel uit te maken van de volgende stap in internationale groei.”

Over bGrid
bGrid is een snel groeiend bedrijf dat smart building oplossingen aanbiedt. Het bedrijf is in 2015 opgericht vanuit de overtuiging dat werken efficiënter en aangenamer wordt door intelligente gebouwen te ontwerpen die goed zijn voor het milieu, de gebruikers van het pand en de gebouweigenaren. bGrid bereikt dit door de inzet van slimme sensornetwerken die geïntegreerd zijn met het gebouwbeheersysteem enerzijds, en die interactie hebben met individuele gebruikers anderzijds. In samenwerking met diverse technologiepartners voert bGrid projecten uit voor onder andere Schiphol Real Estate, Microsoft, VodafoneZiggo, Unilever en Gemeente Alkmaar. bGrid heeft 30 medewerkers in dienst en is gevestigd in Amsterdam. Kijk voor meer informatie op: www.bgridsolutions.com of volg bGrid op Twitter of Linkedin.


Bart Melis



Bijlagen
2.3 MB jpg  Bart Melis bGrid.jpg



Meer informatie voor de pers
Maartje van Oeveren
Tel: 06-43440042
Maartje@maartjevanoeveren.com

Verstreken tijd: 7 jaar en 181 dagen
bGrid Solution.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103387 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17247 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl