www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (7 jaar en 89 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Pieter-Paul Saasen nieuwe CFO Ctac

Business & Cloud integrator Ctac N.V. (Ctac) (Euronext Amsterdam: CTAC) maakt vandaag bekend dat de heer P.P.J.G. (Pieter-Paul) Saasen zal worden voorgedragen voor de benoeming tot lid van de raad van bestuur in de functie van Chief Financial Officer.

Pieter-Paul Saasen (44) was voorheen werkzaam als partner van BDO Audit & Assurance en heeft ruime ervaring in vergaderingen met raden van commissarissen en auditcomités van (beursgenoteerde) ondernemingen. Tevens was hij tot voor kort voorzitter van de National Assurance Board (assurance leader) bij BDO.

De benoeming van de heer Saasen zal op de Buitengewone Algemene Vergadering van Aandeelhouders d.d. 24 september 2019 worden geagendeerd conform de statuten en wettelijke bepalingen. Deze vergadering zal plaatsvinden ten kantore van Ctac te ’s-Hertogenbosch om 10.00 uur. De agenda en de oproep zullen uiterlijk op 13 augustus a.s. beschikbaar zijn op de website van Ctac. Na de goedkeuring door de aandeelhouders zal de heer Saasen als CFO met zijn werkzaamheden beginnen. Vooruitlopend op de benoeming zal de heer Saasen vanaf 1 september a.s. reeds starten met de financiële werkzaamheden voor Ctac.

image

Over Ctac
Als Business- en Cloudintegrator helpt Ctac haar klanten hun ambities waar te maken. Door continu te innoveren creëert Ctac daarvoor de benodigde business value. De organisatie biedt een breed portfolio met oplossingen van SAP en Microsoft ‘on any cloud’ en levert diensten op het gebied van business consultancy, managed services, projecten, learning en detachering. Daarnaast heeft Ctac een aantal eigen producten, waaronder de XV Retail Suite bestaande uit een omnichannel gedreven Point-of-Sale & Loyalty platform. Ctac bestaat in 2019 27 jaar en heeft in deze periode ruime ervaring en inhoudelijke kennis opgebouwd in de sectoren retail, wholesale, manufacturing en real estate.

De organisatie heeft op basis van leeftijd, kennis en ervaring een goed gebalanceerd personeelsbestand. Samenwerken om gemeenschappelijke doelen te bereiken staat hoog in het vaandel. Ctac is genoteerd aan Euronext Amsterdam (ticker: CTAC) en heeft haar hoofdkantoor in ’s-Hertogenbosch. Bij het bedrijf werken per ultimo maart 2019 420 medewerkers. Ctac is daarnaast ook actief in België en Frankrijk. Meer informatie is te vinden op www.ctac.nl.
Recent van Ctac  
Ctac ziet groeikansen door innovatie in hybride cloud en AI

Ctac realiseert lichte omzetgroei in transitiejaar 2025

Lichte stijging resultaten in derde kwartaal 2025

Verstreken tijd: 7 jaar en 89 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Ctac contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu