ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (7 jaar en 100 dagen geleden)
Bedrijf:

Ingenico lanceert chatbot die normale mensentaal spreekt

Hoofddorp, 22 januari 2019 - Ingenico Group lanceert een innovatieve chatbot die klanten in natuurlijk taalgebruik te woord staat. Dankzij de natural language processing (NLP) van IBM Watson begrijpt de chatbot van Ingenico de vragen die gebruikers stellen beter, wat die ook mogen zijn. De chatbot snapt specifieke nuances in taal en taalgebruik beter en kan goed omgaan met de natuurlijke variaties in de communicatie tussen individuen. Daardoor kan de chatbot snel en adequaat reageren op de specifieke wensen van de gebruikers, in een groot aantal talen. De nieuwe AI-component zorgt ervoor dat klanten in minder stappen hun bestelling kunnen afronden en dat helpt leveranciers de conversie te verhogen.

De chatbot is gerealiseerd in samenwerking met JoinedApp en maakt gebruik van Ingenico’s veilige betaal-API om het gebruiksgemak van een zakelijke berichtenapp te verbeteren. Klanten kunnen daardoor op een veilige en betrouwbare manier producten en diensten aankopen binnen de chatfunctie van de berichtenapp. Daarmee ontstaat een complete gebruikservaring op het chatplatform zonder de berichtenomgeving te verlaten. Dankzij de vermindering van het aantal stappen die consumenten moeten doorlopen om hun aankoop af te ronden, kunnen verkopers hun conversie vergroten.

De chatbot is ideaal voor gebruik in de retail, horeca, reis- en vrijetijdsbranche. De bot kan 24 uur per dag zeven dagen per week actief zijn, waardoor bedrijven altijd kunnen communiceren met klanten en transacties kunnen afhandelen. Bovendien biedt de chatbot de mogelijkheid om waardevolle informatie te vergaren over de wensen en behoeften van consumenten . Daardoor kunnen bedrijven hun aanbod nog beter afstemmen op de veranderende behoeftes van klanten.

Gabriel de Montessus, SVP Global Online (Retail BU) bij Ingenico Group over de voordelen van de betaalmogelijkheden van de chatbot: “De nieuwe mogelijkheden dankzij AI maakt de dienstverlening aan klanten beter en verhoogt de conversie aanzienlijk. Dankzij IBM Watson AI-services kunnen gebruikers gewoon tegen de bot vertellen wat ze willen kopen en direct de betaling en aflevering regelen – daarmee is een naadloze afhandeling voor klanten daadwerkelijk gerealiseerd.”



Perscontact
Ingenico ePayments Persdesk
Lisa Elzinga
Tel: + 31 (0)23 555 34 24
E-mail: ingenico@yellow-communications.com
www.ingenico.nl
Tags  

Verstreken tijd: 7 jaar en 100 dagen
Ingenico Group contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl