www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (8 jaar en 154 dagen geleden)
Bedrijf:

Eén mobiele APP maken in 5 minuten! 

Maandag 15 oktober gaat om 00:00 het gloednieuw platform voor online een app maken, genaamd TAB C. online. TAB C. staat voor The AppBuilders Company. TAB C. is een combinatie van een showcase webshop en een app online maken platform. Naast de gemaakte apps, showcase webshop gedeelte vind je hier ook vraag en antwoord, video tutorial, services punten, fun stuff,  en andere praktische tips voor je nog te maken app. Het team achter de site heeft maar één doel voor ogen: blije app makers en gebruikers. TAB C. is een leuke plek voor inspiratie, overleg, ontwikkeling, showcase apps, producten en ondersteuning bij het maken en gebruik van een app.

Wil je ook stylist, cool, leuk uniek en speciaal bezig zijn met het maken van apps.? Met TAB C. kan dat. TAB C. is een applicatie platform waar je naar keuze mobiele apps. kan maken en ontwikkelen. Deze tools zijn speciaal ontwikkeld om op het lijf geschreven apps. te ontwikkelen en maken, voor jezelf of beroepsmatig zoals kleine ondernemers. Van simpel tot ingewikkeld, een wedstrijd app. voor de club, een senioren dagjes uit app. maak een keus uit de vele templates en aanpassingsmogelijkheden die wij aanbieden.

Registreer nu en maak gebruik van onze gratis kennismaking, meld je hier aan en krijg 5 dagen gratis toegang tot TAB C.

NIEUWS APP

TAB C. verzorgt geheel in eigen, jonge en frisse stijl, het wekelijke app nieuws. Alle typen, apps. en modules komen aan bod. App ontwikkelaars en gebruikers kunnen tips doorgeven, zodat de redactie op onderzoek kan gaan. Wil jij zelf het nieuws brengen bij TAB C.? Dat kan ook door je aan te melden als gastschrijver.

APP ARENA

De oprichters hebben zich ten doel gesteld om het platform samen met app gebruikers verder te ontwikkelen. Daarom is er gekozen voor een platform waarbij communicatie tussen gebruikers onderling en communicatie met de redactie centraal staat. Zo is er een vraag en antwoord sectie en kan iedereen beoordelingen schrijven. Tevens kan ieder artikel gewaardeerd worden. Je kan er terecht voor app service punten (vanaf 2019), instructie video’s en contact informatie van app designers. 

FEEDBACK - REVIEWS

De redactie achter het platform zal een mening vormen (vanaf 2019) over toonaangevende app producten, modules, templates en mobiele websites. Ook hierbij is de mening van de TAB C.  app. arena - community belangrijk.
 
SHOP SHOWCASE

Natuurlijk mag een showcase in de webshop niet ontbreken op dit platform en kan je er app. designs, app. modules en templates aanbieden en kopen. Zodra er een community van voldoende omvang is zullen de oprichters unieke deals samenstellen waar de bezoekers van kunnen profiteren.

INFORMATIE VOOR DE PERS:

Contact personen:
  • Chiel Roethof (oprichter 06-16161164)
  • Yannick Roethof (sidekick)  
Bedrijfsnaam:
  • The AppBuilders Company©
  • TAB C.® 
Website: Video:  
  • Bekijk onze demo beschikbaar vanaf woensdag 17 oktober 2018
Email:
Social media: Adres: 
  • Rochussenstraat 225 AII, 3021 NT, Rotterdam 
Telefoon: 
  • 010 – 3141895
  • 06 - 16161164 

Verstreken tijd: 8 jaar en 154 dagen
The AppBuilder.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl