www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (8 jaar en 56 dagen geleden)
Bedrijf:

IT’ers en accountants welkom tijdens open huis Belastingdienst

Utrecht, 22 augustus 2018 – Voor iedereen met interesse op het gebied van accountancy, fiscaliteit, ICT en data science opent de Belastingdienst van dinsdag 4 tot en met vrijdag 7 september zijn deuren in Utrecht tijdens de Belastingdienst WerkWeek. Aan de hand van interactieve workshops, interviews en break-out sessies laat de Belastingdienst, inclusief FIOD en Douane, zien wat het werken bij de fiscus inhoudt. De Belastingdienst WerkWeek is voor iedereen, of je nu net een opleiding hebt afgerond, al een aantal jaar werkervaring hebt of werken en leren wilt combineren.

“We laten potentiële medewerkers op een leuke én leerzame manier kennismaken met de Belastingdienst”, zegt Dike Sialino, Programmamanager Instroom bij de Belastingdienst. “Mensen krijgen zo beter zicht op wat het werk inhoudt en wat de uiteenlopende carrièremogelijkheden zijn.”

Iedere avond staat een ander vakgebied centraal.
  • Dinsdag 4 september Accountancy- workshops over bijvoorbeeld belastingontwijking en –ontduiking en data-analyse.
  • Woensdag 5 september Fiscaliteit- workshops over onder andere Zeer Vermogende Personen en toezicht.
  • Donderdag 6 september ICT- workshops over mobile security, informatiebeveiliging, security-architectuur en de opsporingsmogelijkheden van de FIOD.
  • Vrijdag 7 september Data Science- workshops over de rol van data bij de Belastingdienst en een data-escape room waarin bijvoorbeeld security, beheersbaarheid, intelligentie en optimalisatie op basis van data terugkomen.
Deelname aan de WerkWeek is gratis, maar het aantal beschikbare plekken is beperkt. Schrijf je snel in via: www.werken.belastingdienst.nl/werkweek. De Belastingdienst WerkWeek is onderdeel van de wervingscampagne.

Belastingdienst werving
De Belastingdienst heeft de komende jaren duizenden nieuwe medewerkers nodig. Daarom werft de Belastingdienst intensief en continu op de arbeidsmarkt, zowel voor specifieke functies als voor meer algemene profielen. Zie voor een actueel vacatureoverzicht werken.belastingdienst.nl.
Recent van Belastingdienst  
Stoppen met ondernemen? Bereid je goed voor

Verstreken tijd: 8 jaar en 56 dagen
Belastingdiens.. contact  

0800 - 0543 (gratis)
www.belastingdienst.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu