ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (8 jaar en 1 dag geleden)
Bedrijf:

Rabobank start-up Easytrade sluit contract met Finse bank

Rabo start-up Easytrade heeft een contract gesloten met de Finse bank OP Financial Group. Easytrade biedt een platform waarmee bedrijven met een vreemde-valutarekening het valutarisicoproces kunnen automatiseren. De Rabobank gaat het valutaplatform zelf ook beschikbaar stellen aan een groot deel van haar corporate klanten.

Veel bedrijven worstelen met valutarisico’s, omdat vreemde valutakoersen dagelijks veranderen. Het berekenen van de huidige risico’s en verwachte kasstromen is complex en tijdrovend en vaak is slechts één persoon verantwoordelijk voor dit proces. Daarnaast kan de koers door onverwachte marktomstandigheden ongunstig veranderen en kunnen bedrijven daardoor te maken hebben met verliezen.

Easytrade zorgt voor een efficiënter en beter risicomanagement bij bedrijven door in slechts enkele seconden alle risico’s van vreemde valuta uit de administratie te filteren en af te dekken. Het systeem helpt bedrijven om al hun orders, facturen of verwachte inkomsten en uitgaven in te voeren en volgens het beleid van dat bedrijf met één druk op de knop af te dekken. ‘Dat bespaart bedrijven onnodige transacties, tijd en geld,’ vertelt Niels van Daatselaar, co-founder Easytrade. ‘

Easytrade is als venture vanuit de Rabobank ontwikkeld voor corporate klanten. Naast de Rabobank, gaat ook de Finse bank OP Financial Group de valutadienstverlening aan haar corporates aanbieden. ‘We zijn erg enthousiast over Easytrade’s propositie en kijken er naar uit met hen te gaan samenwerken om steeds betere diensten aan te bieden’, aldus Olli Lämsä van OP Markets.

Voor de unieke software van Easytrade is belangstelling vanuit het buitenland, aldus Van Daatselaar. ‘Het is ontwikkeld voor onze corporates, maar er is veel breder animo dan we aanvankelijk veronderstelden.’

Van idee tot start-up
Easytrade komt als start-up voort uit de Moonshot-campagne, het interne versnellingsprogramma van de Rabobank. Medewerkers van de bank krijgen in de campagne de kans om zelf met innovatieve ideeën te komen. Easytrade was een van de winnaars in 2015 en mocht het idee vervolgens uitwerken. Sinds begin 2016 heeft het team meer dan 200 corporate klanten met een omzet van EUR 10 miljoen tot 1 miljard gesproken over het afdekken van hun vreemde valutarisico’s. Op basis hiervan heeft het team de Easytrade software ontwikkeld.

Voor meer informatie:
Rabobank Persvoorlichting, Margo van Wijgerden                            
+31 6 1212 7988 of Margo.van.Wijgerden@rabobank.nl
Recent van Rabobank  
EIB, Rabobank en DLL stellen €1 miljard beschikbaar voor het Europese mkb, met de nadruk op duurzaamheid en landbouw

Verstreken tijd: 8 jaar en 1 dag
Rabobank contact  

+ 31 (0) 88 7226 767
www.rabobank.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR