www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (8 jaar en 63 dagen geleden)
Bedrijf:

Mike Noorbeek toegetreden tot de nieuwe directie XRC® ICT Group

Mike NoordbeekPer direct is Mike Noorbeek toegetreden tot de nieuwe directie van de gehele XRC ICT Group. Mike is daarmee verantwoordelijk voor alle operations zaken binnen de gehele groep. Mike Noorbeek was al verantwoordelijk voor alle web- en development onderdelen binnen XRC concepts, de software tak binnen de XRC ICT Group. 
 
“De afgelopen jaren heb ik mijzelf kunnen ontwikkelen van een software ontwikkelaar naar een totaal persoon en daarbij zijn de door mij persoonlijk gemaakte stappen binnen de groep een logische volgende stap in mijn carrière. De XRC ICT Group is volwassen geworden en is door zijn totaalpakket aan bedrijven toe aan een andere wijze van aansturing. We zien dat het direct sales kanaal waar XRC services groot in is geworden in de Retail- & Horeca branche gestaag blijft groeien. Natuurlijk zijn daar verschuivingen, want de Retailbranche heeft het nog steeds moeilijk, maar we zien een lichte groei. Ook aan de software ontwikkelingskant binnen XRC concepts hebben we stappen gemaakt. Daar is hard gewerkt aan de ontwikkeling van een geheel eigen ERP pakket, dat nu over de BV’s heen wordt gebruikt en inzetbaar is voor de eindklanten van onze partners. Een pluim voor mijn ontwikkelingsteam. Zij hebben gezorgd dat de Europese grensbewaking in alle landen nu gebruik maakt van onze e-learning software die wij ontwikkeld hebben in een game voor de gebruikers. Dit project is werkelijk iets om zeer trots op te zijn met ruim 500.000 gebruikers. Ook het vele werk en de ontwikkeling van de afgelopen 2 jaar die heeft gezeten in ons geavanceerde internet- & en telcommunicatie netwerk in de landen is nu vrijwel afgerond. Het inrichten van de datacenters en de Wholesale interconnects met bekende landelijke providers zoals KPN, Tele2 of zelfs lokale initiatieven was operationeel ‘a hell of a job’ waarbij er veel gepiep en gekraak is geweest in de netwerken. Operationeel heeft dit veel energie gevraagd van onze gehele organisatie. Daarnaast ‘even’ een hosted communicatieplatform laten ontwikkelen met wereldwijde inzetbaarheid is echt gekkenwerk geweest operationeel. NXTvoice, het Unified communicatie platform dat partners (resellers) nu bij NXTcom inkopen voor hun eindklanten is werkelijk uniek, maar heeft echt druk gelegd op de organisatie. Ik heb daar veel van geleerd als operationeel verantwoordelijke. We  zijn nu begonnen aan ons laatste ‘kindje’ in de groep, distributie bedrijf Westcomm waar we unieke distributie rechten in hebben van ISDN vervangers zoals Bintec en Wirewin. Die tak zullen we operationeel ook dienen om te buigen naar een geoliede ‘fabriek’. Gelukkig nog genoeg te doen dus. Er staan ook heel wat vacatures open momenteel die wij dienen in te vullen met de juiste mensen. Uiteindelijk doen we het namelijk niet alleen, maar met elkaar” aldus Mike. 
 
De gehele XRC ICT Group is recentelijk verhuisd naar haar nieuwe hoofdkantoor in het Brabantse Nistelrode en heeft daar al haar bedrijfsonderdelen ondergebracht in een werkelijk prachtige inspirerende omgeving die de termen passie, innovatie en betrokkenheid in de ICT een eer aandoet.

Verstreken tijd: 8 jaar en 63 dagen
XRC services G.. contact  

088 - 229 04 99
info@xrc.nl
www.xrc.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu