www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (8 jaar en 112 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Ymor organiseert Lunch & Learn voor grip op de digitale werkplek

Van Oord spreekt over kwaliteitsborging van digitale werkplekken tijdens migraties

Utrecht, 28 maart 2018 – Op 11 april organiseert IT-performance specialist Ymor een Lunch & Learn voor werkplekbeheerders om kennis uit te wisselen en ervaringen te delen op het gebied van digitale werkplekken. De sessie staat in het teken van de uitdagingen waar bedrijven tegenaanlopen, zoals controle krijgen over de kwaliteit bij geoutsourcete werkplekken, of grip houden op de performance van de werkplek voor, tijdens en na migraties. De Lunch & Learn start 11 april om 11:00 uur op het kantoor van Ymor te Utrecht.

Tijdens de lunch leren werkplekverantwoordelijken aan de hand van korte presentaties hoe zij meer grip kunnen krijgen op de performance en veiligheid van de digitale werkplek. De presentaties worden gegeven door Nexthink, gespecialiseerd in werkplekmonitoring, en door ervaringsdeskundige Van Oord. Van Oord is een van de grootste baggermaatschappijen ter wereld en heeft Nexthink succesvol ingezet tijdens een migratie naar Office365 en Windows 10. Na de presentaties is er ruimte om kennis en ervaringen uit te wisselen met vakgenoten, onder het genot van een geheel verzorgde lunch.

Programma

11.00 uur

Welkom
Introductie deelnemers en Ymor
11.10 uur

The Nexthink solution
David D’Agostino, Sr. solutions consultant at Nexthink (Engelstalig)
11.40 uur

Van Oord klantcase
Rob Buijtendijk, Manager IT Change & Lean Sensei bij Van Oord
12.10 uur

Lunch
Met tijd voor vragen en netwerken
13.30 uur
Einde

Datum en locatie

De Lunch & Learn van Ymor vindt plaats op woensdag 11 april op het kantoor van Ymor op de Ptolemaueslaan 70 te Utrecht. Deelnemers kunnen zich aanmelden via: https://info.ymor.com/acton/form/28638/002f:d-0001/0/-/-/-/-/index.htm

-----

Over Ymor
Ymor is een innovatieve IT-dienstverlener op het gebied van Application Performance Management (APM) en IT Operations Analytics (ITOA). Met behulp van slimme monitoring software en gespecialiseerde diensten helpt Ymor haar klanten te groeien van reactief, naar proactief, naar zelfs preventief IT-beheer. Door diepgaand inzicht te bieden in de prestaties van kritische IT-ketens, krijgen klanten grip en controle over de IT-diensten die zij aan hun eindgebruikers en de business bieden. Meer informatie via www.ymor.com 

Meer informatie:
Ymor
Inge Vollebregt
+31(0)6 10762591
ivollebregt@ymor.nl

Marcommit
Arlieke Tammer
+31(0)35 582 27 30
ymor@marcommit.nl

Verstreken tijd: 8 jaar en 112 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Ymor contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl