www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (8 jaar en 61 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: nxt agency

GarantiBank besteedt beheer IT-infrastructuur uit aan Cegeka

Veenendaal, 27 maart 2018 - GarantiBank International N.V., een middelgrote Europese bank gevestigd in Amsterdam, besteedt het beheer van de gehele IT-infrastructuur uit aan Cegeka. Het betreft een innovatief open contract voor de lange termijn waarmee de klantgerichtheid en de service van GarantiBank aan haar klanten verder gewaarborgd wordt. Het overdragen van het beheer van de IT-infrastructuur is een omvangrijke operatie, die eind 2018 moet zijn afgerond. Het contract heeft een omvang van enkele miljoenen euro’s.

Alex Hurkmans, Chief Digital Officer van GarantiBank International (foto): “We hebben eind 2016 onze digitale transformatie ingezet: de klant staat daarbij voorop. We stemmen onze interne processen en dienstverlening daarop af en richten ons op datgene waar wij als financiële dienstverlener waarde toevoegen. Daarvoor hebben gekeken naar onze specialisaties en naar wat beter door een externe specialist gedaan kan worden. IT-infrastructuur is géén kernactiviteit voor de bank. Bovendien willen we van vaste IT-kosten naar een flexibelere service en een onderliggend variabel kostenmodel om naar behoefte op en af te schalen. We zijn daarom op zoek gegaan naar een specialist die deze filosofie heeft verwerkt in zijn dienstverlening. Na een selectieproces zijn we uitgekomen bij Cegeka.”

GarantiBank International hanteert strenge selectiecriteria. De beoogde partner moet beschikken over de nodige certificeringen, voldoen aan zware security-, privacy- en continuïteitseisen en aantoonbare kennis en ervaring op het gebied van preventief, perfectief en adaptief onderhoud op de onderliggende techniek en dienstverlening. Daarnaast is er gezocht naar een partij die aantoonbaar laat zien hoe ze technologische ontwikkelingen en innovatie weten in te zetten om de geleverde dienstverlening naar de eindklant continu te verbeteren en prijstechnisch interessant te houden.

Hurkmans: “We hebben scherp gekeken naar verschillende onderwerpen. Naast genoemde specifieke essentiële aspecten op het gebied van continuïteit, security en privacy wetgeving willen we zo dicht mogelijk bij de standaard dienstverlening blijven om zo gebruik te kunnen maken van schaalvoordelen. In het voortraject werden we al overtuigd van Cegeka’s kwaliteiten. We verwachten van Cegeka dan ook dat ze meedenken en met innovatieve ideeën komen. Bijvoorbeeld hoe we op basis van data-analyse het ICT-landschap van de bank kunnen vereenvoudigen en het verbruik kunnen verlagen. We vinden het daarom belangrijk dat we een relatie voor de lange termijn aangaan.”

Cegeka heeft in korte tijd alvast de huidige omgeving van de bank in beheer genomen, om zo die omgeving te leren kennen. Vanaf nu vindt de transformatie naar managed services voor de gehele ICT-infrastructuur plaats en neemt Cegeka uiteindelijk het beheer van de gehele infrastructuur op zich. Ook richt Cegeka nieuwe digitale werkplekken in op basis van de nieuwste technologieën en is Cegeka verantwoordelijk voor de volledige cloud integratie met Microsoft Azure, Amazon en de nieuwe SAAS en PAAS oplossingen die de digitale transformatie gaan ondersteunen.

Jan Willem van den Bos, commercieel directeur outsourcing Cegeka: “We zijn er trots op dat we deze succesvolle middelgrote bank in een jaar tijd naar een compleet nieuwe omgeving kunnen brengen. Belangrijk is dat we elkaar kunnen meenemen in het traject. Daarvoor hebben we niet alleen intensief contact met de top van GarantiBank. We werken samen met zeer internationale teams en ook daar hebben we de juiste klik.”

###

Over Cegeka
Cegeka is een onafhankelijke, Europese ICT–dienstverlener. Het bedrijf helpt zijn klanten met IT-consultancy-opdrachten, de integratie van ICT-infrastructuur, de ontwikkeling en implementatie van toepassingen en outsourcing. Bij het van origine Belgische ICT-bedrijf werken 4.000 mensen. In 2016 realiseerde Cegeka Groep een omzet van 414 miljoen euro, een groei van 12% ten opzichte van 2015. Cegeka heeft kantoren in België, Nederland, Duitsland, Frankrijk, Italië, Luxemburg, Oostenrijk, Roemenië, Slowakije en Tsjechië en levert diensten aan klanten in heel Europa. Bezoek www.cegeka.com voor meer informatie.

Contact voor journalisten:
MCS PR
Cegeka Persdesk
T: (023) 56 28 208
E: cegeka@mcspr.nl
Recent van Cegeka  
Cegeka lanceert cyber recovery-aanpak

Digitale soevereiniteit leeft in de boardroom, maar verdampt in de uitvoering

Cyberweerbaarheid in één oogopslag: Cegeka lanceert cyber resilience dashboard

Verstreken tijd: 8 jaar en 61 dagen
Cegeka contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR