www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 146 dagen geleden)
Bedrijf:

Dutch Cloud gecertificeerd in wereldwijde CSA STAR veiligheidsregister

Eerste Nederlandse cloudprovider met volledige transparantie in security maatregelen

Hilversum, 14 september 2017Dutch Cloud kondigt de registratie aan van haar certificering bij de Cloud Security Alliance (CSA) in het Security Trust and Assurance Register (STAR). Dit wereldwijde programma is bedoeld om klanten optimale openheid te geven over de informatiebeveiligingsmaatregelen die clouddienstverleners al dan niet hebben genomen. CSA STAR certificeringen worden centraal gedeponeerd en zijn volledig openbaar. In Nederland loopt Dutch Cloud hiermee voorop.

De zogenoemde Level 1 certificering van CSA STAR is gebaseerd op een self-assessment. Daarbij geeft Dutch Cloud inzage in hun beveiligingsmaatregelen op het vlak van Business Continuity & Operational Resilience, datacenter security, Identity & Access management en Infrastructure & Virtualization security. Het bereiken van het tweede niveau in deze certificering vindt plaats aan de hand van een onafhankelijke toets van externe accountants. Dat wordt de volgende stap voor Dutch Cloud.

“In tegenstelling tot ISO-certificering die Dutch Cloud ook in huis heeft, is dit programma volledig openbaar en begrijpelijk waarmee elke organisatie exact weet welke maatregelen wij genomen hebben om applicaties van onze klanten veilig te beheren in onze clouddatacenteromgeving. ISO kijkt vooral naar processen maar geeft geen inzage in hoe die processen in de dagelijkse praktijk worden toegepast. Dat geldt wel voor de CSA STAR certificering die in Nederland nog niet zo bekend is, maar dat zal snel veranderen,” zo verwacht Martijn van Zoeren, CEO van Dutch Cloud.

Wereldwijd zijn technologiebedrijven als Microsoft en Amazon inmiddels ook CSA STAR gecertificeerd. Meer informatie is beschikbaar op https://www.dutchcloud.com/dutch-cloud-csa-star/.

Verstreken tijd: 9 jaar en 146 dagen
Dutch Cloud contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103389 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17248 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu