ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 28 dagen geleden)
Bedrijf:

Eneco Data Challenge gewonnen door Coders Co. met RAX tijdens Data Science Week 2017

Praktische toepasbaarheid en zakelijke relevantie van datamodel voor onderhoud straatlantaarns goed voor goud.

Amsterdam, 20 juni 2017 – Coders Co., het Amsterdamse vooraanstaande data scientists team, heeft op 6 juni 2017 de Eneco Predictive Maintenance Challange gewonnen tijdens de Data Science Week 2017.

Het winnende team van Coders Co, aangevuld met Konrad Banachewicz van TNG Quant Consultancy, programmeerde met zijn RAX-technologie een datamodel om te voorspellen welke straatverlichting stuk gaat. Inclusief visualisatie, aangevuld met automatische planning van de efficiëntste route langs de palen voor de onderhoudsmonteur. Daarmee geeft het model antwoord op vragen van Eneco:
  • Waar moeten we beginnen lampen te vervangen in straatlantaarns?
  • Waar is de komende 2 maanden onderhoud nodig?
Praktische toepasbaarheid en zakelijke relevantie scoren
De jury was onder de indruk van de eenvoud, direct praktische toepasbaarheid en vooral de zakelijke toegevoegde waarde van Coders Co’s datamodel.

“Terwijl de andere teams zich concentreerden op zuiverheid van het model, hebben wij vooral gekeken naar praktische bruikbaarheid en direct toegevoegde waarde.

In plaats van geavanceerde algoritmes te gebruiken, zoals neurale netwerken, hebben we voor simpele lineaire regressie gekozen om de kenmerken van de lampen te vinden die het beste de vervangingsdatum voorspellen. Deze bleken de levensduur zoals opgegeven door de fabrikant en de geografische locatie. Dit simpele model hebben we ‘verpakt’ in een visualisatie van te vervangen lampen op een kaart. Plus een algoritme dat de postcodegebieden toont met lampen die als eerste aan een onderhoudsbeurt toe zijn.
Verder hebben we een idee voor een routeplanner voor de onderhoudsmonteur gepresenteerd. Deze aanpak is kenmerkend voor onze werkwijze. Wij kraken data met passie, maar niet alleen om het kraken. We streven altijd naar maximaal zakelijk rendement”, vertelt Gosia Wrzesinska, teamlid en CEO van Coders Co.

Twee prijzen in twee maanden
Met de Eneco Challenge wint Coders Co een tweede prijs in twee maanden. In mei won het team al de Gfk Insights Challenge tijdens de WHAT datathon. Daar heeft het team binnen 16 uur het winkelgedrag (customer journeys) over verschillende online shops uit duizenden clickstreams wederom met RAX vertaald naar een interactief dashboard.

Over Coders Co.
Coders Co. is een vooraanstaand team van data scientists dat in 2013 is gestart uit passie voor programmeren. Het hele team heeft een PhD in Computer Science en beschikt over jarenlange ervaring in de software-industrie. Zoals het programmeren van embedded systemen, hacken van besturingssystemen en uiteenlopende intelligente web-en mobiele toepassingen. Klanten zijn onder meer: PGGM (Nederlands Pensioenfonds) en INTAGE (een groot market research bedrijf in Japan). Onder de naam Journeylytics heeft het team zich gespecialiseerd in big data analyse voor customer journeys. Zie www.journeylytics.com en www.codersco.com


Voorspelling te vervangen straatlampen gevisualiseerd in Google Maps



NOOT VOOR DE REDACTIE
Voor meer informatie, illustratiemateriaal etc. kunt u contact opnemen met  

Coders Co. 
Gosia Wrzesinska PhD, CEO
mob.: +31 643534405
email: gosia@codersco.com
Zieseniskade 21
1017 RT Amsterdam  

Presscom PR & Marketing B.V.
Theo Vrugt, dir./eigenaar
mob.: +31 654353109
email: theovrugt@presscom.nl

Verstreken tijd: 9 jaar en 28 dagen
Coders Co. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl