www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 49 dagen geleden)
Bedrijf:

Coöperatie DELA kiest Enable-U voor API-managementoplossing

Nieuwe API-strategie leidt tot innovaties in digitale dienstverlening

Amsterdam, 20 juni 2017Coöperatie DELA kiest voor IT-integratiespecialist Enable-U om de API-strategie vorm te geven en te implementeren. Met de nieuwe API-strategie kan coöperatie DELA op een snelle en veilige manier digitale informatie uit applicaties openstellen voor ketenpartners en klanten. Doordat het verzekerings- en uitvaartbedrijf informatie en functies deelbaar maakt, kunnen nieuwe diensten en producten ontwikkeld worden, zowel door de coöperatie zelf als door externe partijen. Hierdoor stelt coöperatie DELA de klant en het intermediair in staat om steeds meer zaken zelf digitaal te regelen.

Nieuwe waardeketen
Voor haar verzekeringstak kan coöperatie DELA door API’s sneller en kostenefficiënter nieuwe en bestaande intermediairs aansluiten op haar aanbod. Hierdoor verloopt de dienstverlening naar de eindklant sneller en makkelijker. Voor het uitvaartaanbod kan coöperatie DELA met API’s makkelijker samenwerken met partners, zoals bloemisten, uitvaartlocaties en cateraars. Hierdoor ontstaat een digitale aaneenschakeling van data, applicaties en functies, waardoor de klant uiteindelijk vanuit één centraal uitvaartdossier de volledige uitvaart zelf kan regelen. Coöperatie DELA speelt met deze API-strategie in op de toenemende behoefte van klanten om zelf regie te nemen over (onderdelen van) het uitvaartproces.

Security & API-portal
Coöperatie DELA koos voor Enable-U vanwege de specifieke kennis en expertise op het gebied van integratie en het operationaliseren van API-managementstrategieën. Hierbij wordt het product Enable-U 2Secure ingezet, waarvoor Enable-U de implementatie en het technisch beheer verzorgt. In het keuzetraject speelde ook de beveiligingsmogelijkheden van Enable-U 2Secure een grote rol. Met de gateway van Enable-U kan coöperatie DELA vanaf één centrale plek eenvoudig alle toegangsregels op koppelingen definiëren, monitoren en afdwingen. Hiermee wordt de servicelaag eenduidig en integraal beveiligd, wat de architectuur overzichtelijker en beter beheersbaar maakt. Enable-U richt voor coöperatie DELA ook een API-portal in, gekoppeld aan de gateway. In de portal kunnen alle API’s, de documentatie en de beveiliging centraal beheerd worden.

Loek Kuperus, projectmanager bij coöperatie DELA: “Met API’s zetten wij flinke stappen in onze klant- en partnergerichte strategie. In feite leveren wij met API’s een volledige kiosk vol met nieuwe producten, die anderen ‘plug and play’ kunnen gebruiken om toegevoegde waarde te leveren voor consumenten. Dit maakt dat de kennis van coöperatie DELA gebruikt kan worden voor diverse uiteenlopende toepassingen.

Johan Stevens, architect bij coöperatie DELA: “Werken met API’s vergt een wezenlijk andere mindset. De focus ligt 100 procent op de gebruiker en je moet outside in denken. Daarbij maken we gebruik van herbruikbare services en componenten in ons landschap. Met behulp van de gateway en de portal, hoeven we dingen nu slechts één keer te bedenken en kunnen het vervolgens meerdere keren toepassen. Daar profiteren onze klanten van.”

Frank Arts, directeur en oprichter van Enable-U: “Ik ben ervan overtuigd dat binnen enkele jaren ieder bedrijf een doordachte API-strategie moét uitrollen. Door eigen data en functionaliteiten open te stellen voor anderen, zorg je er als bedrijf voor dat je kunt schalen en dat je onderdeel wordt van nieuwe innovatieve producten, diensten en waardeketens die je misschien zelf nooit zou bedenken. Coöperatie DELA laat met deze nieuwe strategie zien dat zij klaar zijn voor de toekomst en met nieuwe technologie de klant nóg beter bedienen.”

----------

Over Enable-U
Enable-U helpt honderden organisaties om modern zaken te doen. Door middel van zijn expertise – het oplossen van integratievraagstukken – haalt het bedrijf het maximale uit de dienstverlening van opdrachtgevers. Door het realiseren van de juiste API-strategie is Enable-U in staat nieuwe waarde te creëren voor publieke en commerciële organisaties en kan het aanwezige groeipotentieel volledig worden ontketend. Enable-U werkt sinds zijn oprichting aan de ambitie om samen werken én samen leven beter te maken. Meer informatie is te vinden op: www.enable-u.nl

Volg Enable-U ook op: Twitter | LinkedIn | Youtube |

Over coöperatie DELA
Coöperatie DELA is een coöperatie van ruim drie miljoen leden. Sinds de oprichting van DELA in 1937 geldt: samen sta je sterker en kun je méér bereiken. En daardoor kunnen leden meer voor hun naasten betekenen. Met de verzekeringen en diensten zorgt coöperatie DELA ervoor dat leden de toekomst zo zorgeloos mogelijk tegemoet kunnen zien. Meer informatie is te vinden op: https://www.dela.nl

Meer informatie
Marcommit
Laura Rijks
035-5822730
enable-u@marcommit.nl

Verstreken tijd: 9 jaar en 49 dagen
Enable-U contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu