ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (9 jaar en 50 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

TJIP zorgt voor meer teamdiversiteit met twee nieuwesoftware engineers

Jong en ervaren aan de slag bij TJIP

TJIP, softwareontwikkelaar voor het verbinden van mensen, kennis en techniek, breidt zijn team uit met twee software engineers, Laura Kramer (25) en Leen Roozemond (59). De nieuwe medewerkers kunnen door hun sterke analytische vaardigheden makkelijk de benodigde IT-vaardigheden aanleren. Bovendien zorgen hun verschillende achtergronden (sinologie en wiskunde) voor diversiteit en creativiteit in de ontwikkelteams.

“Goede software engineers hebben niet automatisch informatica gestudeerd”, zegt Dingeman Leijdens, CEO en oprichter van TJIP. Dingeman gelooft niet dat het hebben van de juiste papieren alles zegt. Goed functionerende medewerkers werken vooral optimaal samen en blijven zich ontwikkelen in hun vakgebied. “Sterke ontwikkelteams bestaan uit medewerkers die elkaar aanvullen en tegenwicht bieden. Door mensen met verschillende achtergronden aan te nemen, zorgen we voor diversiteit en confrontaties binnen teams en dat versterkt de creativiteit.” Zo ook bij Kramer en Roozemond. Zij verschillen niet alleen sterk in leeftijd maar ook in achtergrond en gaan samenwerken in één team.

Chinees
Laura Kramer is een van de jongere softwareontwikkelaars bij TJIP en dit is haar eerste echte baan. Hiervoor doorliep ze onder meer de studie Chinees aan de Universiteit van Leiden en behaalde ze daar ook haar Master Asian Studies. Met een intensieve cursus programmeren is ze overgestapt naar de IT-wereld waar ze naar eigen zeggen veel uitdaging ziet en veel kan leren. Bovendien kan ze bij het internationaal opererende TJIP goed uit de voeten met haar talenknobbel. “Als eerste werkervaring ben ik heel blij dat ik bij TJIP terecht ben gekomen. TJIP heeft een platte en open bedrijfscultuur met een hechte groep collega’s waar leren en zelfontplooiing sterk wordt gestimuleerd. Dat is precies wat ik zocht. Ik wil mezelf verder ontwikkelen”, aldus Kramer.    

Wiskunde
Leen Roozemond heeft al een lange carrière van bijna 30 jaar bij Shell achter zich. Hij werkte onder meer als geofysicus, researcher en softwareontwikkelaar. Roozemond studeerde natuurkunde en wiskunde in Utrecht en promoveerde in de wiskunde aan de VU. “De software die TJIP gebruikt is heel anders dan die bij Shell werd gebruikt en ik moet dus ook echt on the job bijleren”, vertelt Roozemond. “Wat ik sympathiek aan TJIP vind is dat ze niet moeilijk doen over je leeftijd en werkervaring. Daar liep ik bij míjn andere sollicitaties wel tegenaan. Bovendien heb je bij TJIP een gemêleerd team en heb ik dus ook weer de mogelijkheid mijn kennis en ervaring over te brengen op jonge collega’s. Dat miste ik toen ik even zonder baan zat.”

Softwareplatformen
Kramer en Roozemond gaan zich in eerste instantie bezighouden met de ontwikkeling van een hypotheekapplicatie voor woningzoekenden. Gebruikers kunnen met de applicatie gemakkelijker hypotheken afsluiten via internetbankieren.

“We groeien gestaag en zijn daardoor steeds op zoek naar nieuwe gedreven mensen die zich goed kunnen verplaatsen in de behoefte van onze klanten”, vertelt Leijdens. “Met onze nieuwe softwareplatformen kunnen onze klanten transparanter, effectiever en open communiceren met hun klanten en partners wat noodzakelijk is om voor te blijven op de concurrentie in deze tijd van digitale transformatie.”

##

Over TJIP
De platform engineers van het Delftse technologiebedrijf TJIP ontwikkelen en ontwerpen digitale platformen om mensen, kennis en techniek te verbinden en organisaties efficiënter en transparanter te laten werken. Klanten worden zo nog beter bediend en medewerkers voelen zich nog meer betrokken.

TJIP bouwt platformen die eenvoudig koppelbaar zijn met andere systemen. Het gebruikt daarvoor een waaier aan bewezen en nieuwe technologieën en test, verbetert en valideert deze in het TJIP LAB. Tijdens de TJIP Sessions wordt de opgedane kennis over techniek en marktontwikkelingen gedeeld met de markt.

In Delft werken honderd gedreven professionals aan mission critical platformen bij onder andere ABN AMRO, Achmea, BlackRock, Eurocross en HSK. Meer informatie over TJIP is te vinden op de website.  

Voor meer informatie voor de pers:
TJIP
Bram Nawijn
Director Products & Services
0648980124
b.nawijn@tjip.com

Lubbers De Jong
Bram Semeijn
Communicatieadviseur
0615372363
020 2050 448
bram@lubbersdejong.nl

Dit bericht en aanvullend beeldmateriaal kunt u ook online vinden.




Verstreken tijd: 9 jaar en 50 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
TJIP contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl