www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (9 jaar en 1 dag geleden)
Bedrijf:

Nalytics op Lexpo 2017

Amsterdam - Nalanda Technology groeit snel binnen de advocatuur en ziet een enorme vraag naar de “precision search” technologie van Nalytics binnen de gehele sector.

Een van de sponsors en exposanten op Lexpo’17, Nalytics is een unieke cloud oplossing voor advocaten om gemakkelijk en snel binnen ongestructureerde data te zoeken, te vinden en te analyseren. Dit bespaart niet alleen tijd maar ook geld voor de client.

David Rivett, mede oprichter en COO van Nalytics zegt-

"We kijken er enorm naar uit om op dit innovatieve juridisch evenement op 8 en 9 mei in Amsterdam te exposeren. We werken al nauw samen met een aantal grote advocatenkantoren binnen en buiten het Verenigd Koninkrijk. Nalytics helpt hen bij het beheren van miljoenen documenten”.

“Artifcial Intelligence en andere hedendaagse technologieën zijn een hot item en transformeren de markt. Wij laten graag zien hoe advocatenkantoren met Nalytics hier hun voordeel mee kunnen doen”.

Lexpo'17 is een van de belangrijkste juridische innovatie evenement in Nederland met bezoekers uit meer dan 20 landen en topsprekers die normaal gesproken alleen in het buitenland te bewonderen zijn.

David vervolgt-

"Het evenement is unieke een kans om te laten zien hoe Nalytics werkelijke voordelen biedt binnen de advocatuur. Zowel bij contract analyse of bij een bedrijfsovername (due diligence), arbitrage, digitale procesvoering, data conservering of forensisch onderzoek."

Een zeer krachtige tool in de handen van de advocaten, zonder de complexiteit en kosten van andere oplossingen binnen de markt, Nalytics kan binnen 24 uur geïnstalleerd en uitgerold zijn."

Kom langs op het Lexpo’17 en bezoek onze stand A09 voor een gratis demo van Nalytics of surf naar www.nalytics.com/legal voor meer informatie



NOOT VOOR DE REDACTIE, NIET VOOR PUBLICATIE

Nalytics.com van Nalanda Technology is onderdeel van de OLM Groep (http://www.olmgroup.com), al 25 jaar de leverancier van innovatieve oplossingen binnen de zorg en de lokale overheid binnen het Verenigd Koninkrijk. ‘Nalytics’ is het search & discovery-platform ontwikkeld door Nalanda Technology. Nalytics helpt mensen, teams en hele bedrijven met toegang en analyse van hun data, wat leidt tot een vergroot inzicht, innovatie en het leveren van verbeteringen. Cutting edge technologie levert krachtige zoek- analytische- en verkennende mogelijkheden.

Nalytics is zo ontworpen dat het gemakkelijk in gebruik is (intuïtief) en wordt geleverd als Software as a Service. Dat betekent dat elk apparaat of browser het programma kan gebruiken zonder dat er software download aan vastzit. Gebruikers kunnen binnen enkele seconden zoeken naar data. Nalytics plaatst alle macht in de handen van de gebruiker en zorgt ervoor dat alle belangrijke informatie makkelijk en snel te vinden is en georganiseerd kan worden. Het niveau van zoekprecisie is ongeëvenaard.

Voor meer informatie over Nalytics van Nalanda Technology kan u ons bezoeken op http://www.nalytics.com of een e-mail sturen naar info@nalytics.com

Contact

David Rivett of Lorna Campbell Nalanda Technology
T: +44 141 891 4769
David.Rivett@Nalytics.com
Lorna.Campbell@Nalytics.com

Mediaverzoeken richten tot:

Mike Reynolds of Michael Donaldson
Integris Communications
T: +44(0)131 306 0100
M: +44(0)7748 635678
mike@integriscomms.co.uk
Michael.donaldson@integriscomms.co.uk

NB: Hi-res afbeeldingen zijn op verzoek beschikbaar bij Integris Communications

Verstreken tijd: 9 jaar en 1 dag
Nalanda Techno.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl