www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 181 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Xerox stelt twee nieuwe salesmanagers aan voor uitbreiding in transportmarkt

Breukelen, 26 oktober 2016 – Xerox heeft Roberto Evoli (46) en Atif Maooied (34) aangesteld als salesmanagers voor transportservices. Beide heren zijn verantwoordelijk voor het transportportfolio in de Nordics, Groot- Brittannië, Nederland, Baltische staten en Oost- en Midden-Europa. Evoli en Maooied houden zich in hun nieuwe functie bezig met het uitbreiden van het Xerox-klantportfolio, onder andere op het gebied van intelligente transportsystemen (ITS), parkeeroplossingen, elektronische tolheffing en smart ticketing. De focus ligt hierbij op de landen waar de Xerox transportservices nog niet volledig worden vertegenwoordigd. Met de indiensttreding van de twee salesmanagers verwacht Xerox haar zichtbaarheid in de markt te vergroten.

Beide salesmanagers brengen een schat aan kennis en expertise in het bedrijf. Maooied heeft ruim tien jaar ervaring in de internationale transportsector en is nauw betrokken geweest bij baanbrekende ontwikkelingen, zoals de OV-chipkaart in Nederland. Voor dit project was hij vier jaar als consultant werkzaam bij HTM. Maooied was onder andere betrokken bij de invoer van smart ticketing in het Verenigd Koninkrijk. Evoli werkte zes jaar als senior salesmanager bij LG CNS en was onder andere verantwoordelijk voor de verkoop van ITS in Europa. De focus lag hierbij op transportmanagementoplossingen, automatische betaalsystemen, fleet-managementsystemen en passagiersinformatiesystemen.

Dirk Abeling, senior vice president sales transportation bij Xerox: “Om marktleider te blijven in intelligente vervoersystemen doen we doorlopend marktonderzoek en blijven we ons aanbod in transportoplossingen continu optimaliseren en uitbreiden. De jarenlange ervaring van Roberto en Atif binnen de transportsector maken hen uitermate geschikt hier een waardevolle bijdrage aan te leveren. Ik heb er dan ook alle vertrouwen in dat de heren de zichtbaarheid van Xerox in de transportmarkt gaan versterken en gemeentes helpen bij het realiseren van hun smart city-doelstellingen.”

------

Atif Maooied
Atif Maooied

Roberto Evoli
Roberto Evoli

Over Xerox
Xerox helpt bij de verandering van de manier waarop wij werken. Met de expertise in imaging, bedrijfsprocessen, analytics, automatisering en kennis van wat gebruikers willen, verbetert Xerox de workflow en wordt productiviteit, efficiëntie en personalisering versterkt. De medewerkers creëren in 180 landen betekenisvolle innovaties en bieden business process dienstverlening, printapparatuur, software en oplossingen die het verschil maken voor Xerox-klanten en hun klanten. Op 29 januari heeft Xerox een splitsing aangekondigd. De organisatie wordt opgesplitst in twee onafhankelijke, beursgenoteerde ondernemingen. Xerox Corporation, als document technology en document outsourcing bedrijf en Conduent Incorporated, een business process services bedrijf. Xerox verwacht de splitsing eind 2016 te voltooien. Vind meer informatie over Xerox Nederland op www.xerox.nl.

Xerox®, Xerox en Design® zijn handelsmerken van Xerox Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.

Alle genoemde handelsmerken zijn eigendom van hun respectievelijke bedrijven.

-------------------------------------------------
Noot voor de redactie, niet voor publicatie.

Voor het ontvangen van RSS feeds, bezoek http://nieuws.xerox.nl/pr/xnl/rss.aspx.

Voor open discussies, perspectieven vanuit de sector en events bezoek www.facebook.com/xeroxnederland, www.twitter.com/xeroxnederland, https://twitter.com/xerox

Voor meer informatie, kijk op www.xerox.nl, of neem contact op met:

Xerox (Nederland) B.V.
Voor algemene vragen: +31 (0)346 255255 informatie@xerox.com en voor perszaken:
Patty de Jong, +31 (0)346 255770, patty.dejong@xerox.com
 
Marcommit (voor Xerox)
Jill Faro of Rosalie Hage +31 (0)35 5822730, xerox@marcommit.nl
Recent van Xerox  
Hollandridderkerk vernieuwt productieomgeving met twee Xerox® Iridesse®-systemen

Xerox breidt geïntegreerde marktbenadering uit met breder A3-portfolio na overname Lexmark

Nieuwe wereldwijde go-to-marketstructuur moet groei en marktleiderschap van Xerox in Print versnellen

Verstreken tijd: 10 jaar en 181 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Xerox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl