www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 68 dagen geleden)
Bedrijf:

iUsed Store kiest met PostNL voor meer levermogelijkheden en gratis verzending

iUsed Store maakt sinds dit jaar van PostNL PakjeGemak voor het versturen van haar bestellingen. Hierdoor kunnen klanten zelf bepalen waar en wanneer ze hun refurbished Mac in ontvangst nemen. Bovendien is de standaardlevering voor klanten binnen Nederland en België kosteloos geworden.

Al jaren toont iUsed Store op de website (iUsed.nl) alleen refurbished Apple producten die per direct beschikbaar zijn. Hierdoor kan worden gegarandeerd dat bestellingen die voor 15.00 uur afgerond zijn, dezelfde werkdag worden verzonden. Door het overstappen op PostNL is het aantal levermogelijkheden voor de bestelling echter sterk toegenomen.

Het afhalen van de bestelling bij iUsed in Nieuwegein was voorheen als enige kosteloos. Nu is ook de standaardbezorging thuis of op het werk gratis. Door gebruik te maken van PostNL PakjeGemak is er bovendien de mogelijkheid om de bestelling zonder extra kosten te leveren op een door de klant gekozen afhaallocatie. De verzendmodule van de website geeft automatisch een aantal afhaalpunten in de buurt aan. Doordat er meer dan 2600 PostNL afhaallocaties zijn met ruime openingstijden, kunnen klanten zelf bepalen waar en wanneer de tweedehands Mac in ontvangst wordt genomen en hoeven ze niet meer thuis te blijven om op een pakket te wachten.

Klanten kunnen tijdens de bestelling ervoor kiezen op de gratis bezorging op een andere dag geleverd te krijgen. Tevens hebben ze voor een kleine meerprijs diverse extra mogelijkheden, zoals ochtend- en/of avondleveringen.

Verstreken tijd: 10 jaar en 68 dagen
iUsed.nl contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR