ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 40 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

De data explosie – de volgende grote crisis die op ons afkomt na de Millennium bug?

NetApp: voorbereid zijn op de exponentiële groei van data – Sven Schoenaerts, Managing Director Benelux bij NetApp

Schiphol – Rijk, 7 april 2016 - Toen we het jaar 2000 ingingen heerste er angst dat PC’s uit zouden vallen door de millennium bug, ook wel bekend als de Y2K bug. Onze wereld, die totaal afhankelijk is van computers, zou in chaos vervallen. Dat bleek achteraf storm in een glas water. Maar, nu is er een nieuwe mogelijke crisis die we het hoofd moeten bieden – de exponentiele groei van data. Hoe moeten bedrijven, organisaties en mensen met de groei omgaan?

Daarom is het noodzakelijk geworden dat de storagemogelijkheden zich ontwikkelen en efficiënter en veiliger worden. We hebben te maken met een massieve groei van data en dit zal doorzetten en mogelijk escaleren. Zeker waar het Internet of Things (IoT) om de hoek komt kijken waardoor allerlei apparaten kunnen worden voorzien van een sensor en internetverbinding kunnen maken en op die manier nog meer data verzamelen. Recent heeft Gartner toegelicht dat de groei van IoT apparaten richting de 21 miljard gaat binnen de komende vier jaar.

Van traditioneel naar innovatief
Wat dit betekent is dat traditionele data opslag nu echt tot het verleden behoort. Bedrijven kunnen simpelweg niet doorgaan op de oude manier die in de afgelopen twintig jaar geïmplementeerd is, of ze zullen altijd een stap achterlopen.

Bedrijven lopen al tegen een muur aan als vragen en initiatieven in de wacht staan door bestaande verouderde data opslag structuren die een upgrade nodig hebben.

Dus, een verandering is onvermijdelijk omdat zowel de bronnen van waar de data afkomstig is als de volumes van de data vragen dat we afstand nemen van traditionele opslagoplossingen om nieuwe datamanagement filosofieën te omarmen.

Deze filosofie houdt in dat de datamanagement connectie los gaat staan van applicaties en media, zoals software gedefinieerde opslag de banden verbreekt tussen specifieke data en de hardware waarop deze is opgeslagen. Dit brengt voordelen met zich mee, zoals grotere operationele efficiëntie en lagere kosten in SAN en NAS omgevingen. Ook brengt deze filosofie flexibiliteit met zich mee voor data die in de cloud kan worden opgeslagen (publiek, privé of hybride) op flash, disk of tape of een combinatie van deze opties. 

Als deze datamanagement filosofie meegenomen wordt in de datamanagement architectuur zal dit zorgen voor de mogelijkheid om voorop te lopen en toekomstige uitdagingen voor het bedrijf het hoofd te kunnen bieden terwijl we van petabytes overgaan naar zettabytes data die opgeslagen en gemanaged moet worden.

Het antwoord op de overvloed
Het goede nieuws is dat organisaties nu aan de slag kunnen door de vijf voorwaarden voor een succesvolle datamanagementstrategie te bekijken en overwegen. Dit zijn de vijf voorwaarden voor succes:
  1. Geen disruptieve operaties starten – dat vermijdt downtime, waar we in onze informatie afhankelijke maatschappij maar moeilijk mee kunnen omgaan.
  2. Cloud integratie – dat is noodzakelijk en moet de standaard in opslag en datamanagement architectuur worden.
  3. Kosten efficiëntie.
  4. Prestatie, kan geadresseerd worden door flash architectuur te integreren.
  5. Automatisering – als de finale stap moet je dit overwegen door het hele bedrijf in te voeren, terwijl je alle bovenstaande componenten naadloos en ongeacht het type applicatie of hardware integreert.

Geen actie is geen optie
Een ding wat organisaties zich niet kunnen veroorloven is om geen actie te ondernemen. De  Protection of Personal Information wet (POPI), de Zuid Afrikaanse versie van wetgeving die de verantwoordelijkheid van organisaties zeker moet stellen, verzamelt en bewaart individuele data. Als je daar de bedrijfsverplichtingen om nieuwe databronnen van nieuwe apparaten te verzamelen, op te slaan en te analyseren, bij optelt, heb je te maken met een explosie van vereisten vanuit een dataopslag perspectief.

Terwijl opslagoptimalisatie en efficiëntie door de meeste bedrijven geïdentificeerd en opgepakt zijn, gaat het dan meestal om de gestructureerde data omgeving en database optimalisatie. Dat is niet voldoende om de komende vijf jaar voorruit te kunnen als bedrijf, als je meeneemt dat ook de ongestructureerde data en video mee moeten worden genomen in de datamanagement oplossingen die bedrijven nodig hebben.

Maar, door gebruik te maken van de nieuwste opslag technologieën die beschikbaar zijn, hebben bedrijven de grootste kans dat hun toepassingen de data explosie die ons boven het hoofd hangt, aankunnen.


Noot voor de redactie, niet ter publicatie

Voor meer informatie neemt u contact op met: 
Hill+Knowlton Strategies 
Merel Zeilstra
Merel.Zeilstra@hkstrategies.com
020 40 44 707

NetApp, het NetApp-logo, OnCommand en SANtricity zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van NetApp, Inc. in de Verenigde Staten en/of andere landen. Alle overige merken of producten zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van hun respectieve eigenaren en dienen als zodanig te worden behandeld. Een actuele lijst met handelsmerken van NetApp vindt u op http://www.netapp.com/nl/legal/netapptmlist.aspx.


Verstreken tijd: 10 jaar en 40 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
NetApp contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR