www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (24 jaar en 50 dagen geleden)
Bedrijf:

Quantum's omzet en winst in eerste kwartaal lager dan verwacht

Bracknell (Verenigd Koninkrijk), 25 juni 2002 - Quantum, een toonaangevend leverancier van producten en diensten voor databeveiliging en netwerkdata-opslag, maakt bekend dat het de omzet- en winstverwachting voor het eerste kwartaal van het boekjaar, dat op 30 juni 2002 eindigt, naar beneden heeft bijgesteld. Quantum verwacht dat de omzet tussen de $ 200 miljoen en $ 215 miljoen zal bedragen. Deze groter dan verwachte tegenvaller wordt grotendeels gewijd aan de tegenvallende verkopen van een van de grootste OEM's, waardoor de omzet tegenvalt van de tapedrives en tapemedia in de Quantum DLTtape Group en van de tape-automation omzet in de Storage Solutions Group.  Deze OEM heeft een aantal nieuwe Quantum-producten in het kanaal op de markt gebracht, waar de lange termijn verwachtingen hoog van zijn, maar de korte termijn verkopen lager zijn dan verwacht.

Naast de lagere omzetverwachting, verwacht Quantum ook een pro forma verlies van $ 0,09 tot $ 0,13 per aandeel. Hierbij zijn lasten als goodwill niet bij inbegrepen door de toepassing van FAS 142, de nieuwe  boekhoudstandaard gerelateerd aan goodwill, en de lage herstructuringskosten voor de integratie van de verkoop- en marketingactiviteiten van Quantum’s tape automation en network attached storage (NAS) activiteiten  Op basis van deze GAAP-regels, verwacht het bedrijf dit kwartaal een verlies van $ 0,60 tot $ 0,80 per aandeel.

“Natuurlijk zijn wij teleurgesteld in deze herziene verwachtingen, maar we hebben dit kwartaal ook positieve signalen gezien, met de beschikbaarheid van maar liefst vier nieuwe producten,” zegt Michael Brown, voorzitter en CEO van Quantum.

Deze nieuwe producten zijn de ATL M2500 modulaire tape-bibliotheek, de Quantum SuperLoader voor het lagere segment van de tape automation markt, de Guardian 14000 NAS-server voor het midden-segment en de SDLT 320 tape-drive voor het middensegment.

“De investeringen die Quantum het laatste jaar in onderzoek en ontwikkeling heeft gedaan, zijn gericht op de lange termijn om onze leiderschap in databeveiliging en netwerkdata-opslag te versterken,” aldus Brown.  “We zien nu de eerste resultaten van deze inspanningen met onze agressiefste productintroducties in de geschiedenis van Quantum. We verwachten de volgende kwartalen de resultaten hiervan te zien.”

Quantum
Quantum Corporation (NYSE:DSS) is sinds 1980 uitgegroeid tot een vooraanstaand leverancier van tapeopslagsystemen die hoge prestaties leveren en zeer betrouwbaar, kostenbesparend en schaalbaar zijn. De producten van het bedrijf worden gebruikt voor het maken van back-ups, voor archivering en voor het herstellen van belangrijke zakelijke data. Quantum is de grootste leverancier van DLTtape-automatiseringssystemen, DLTtape-drives, Super DLTtape-drives en Snap Server-producten (voor netwerkopslagsystemen in werkgroepen).

In het boekjaar dat eindigde in maart 2002 behaalde de DLT en Storage Systems Group van Quantum een omzet van 1,1 miljard dollar.

Meer informatie:
Quantum, Storage Solutions Group
Marije Stijnen
e:
marije.stijnen@quantum.com
t: 00 44 (1344) 35 35 30

Lubbers & De Jong B.V.
Marije Verdouw
e:
marije@l-dj.nl
t: 00 31 (20) 421 05 65


Verstreken tijd: 24 jaar en 50 dagen
Quantum contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR