www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 108 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

AAFM en DSM verlengen langdurige samenwerking met vijf jaar

Eindhoven, 4 januari 2016 - AAFM Facility Management en DSM hebben op 5 november een vijfjarige samenwerkingsovereenkomst getekend. Het betreft een Managing Agent-overeenkomst voor DSM in Nederland, waarbij de kantoren van DSM in Heerlen, Sittard en Geleen per 1 januari 2016 direct onder dit contract zijn gekomen. Voor andere locaties zijn plannen voor het uitvoeren van scans van de facilitaire dienstverlening, waaronder catering, schoonmaak, technisch beheer en beveiliging.

In het Managing Agent-contract beheert AAFM de soft- en hard services voor de kantoorgebouwen van DSM in Heerlen, Sittard en op de Chemelot Campus in Geleen. Hieronder valt onder meer het integreren van de diverse facilitaire diensten tot één integrale facility management balie. De uitbesteding ontzorgt DSM volledig op het gebied van de operationele facilitaire dienstverlening, mede door het leveren van facilitair managers. Hierdoor kan het management van DSM zich richten op de core business, waardoor op alle vlakken sprake is van een kwaliteitsverbetering.

Ron van den Akker, Vice President Indirect Sourcing bij DSM over de keuze voor AAFM: "We werken al ruim tien jaar naar tevredenheid samen met AAFM en hebben daarom besloten om, na een grondige benchmark, de samenwerking met nogmaals vijf jaar te verlengen. De leveranciersonafhankelijkheid en de invulling van het door ons gevraagde flexibele business model door AAFM sluiten aan bij de strategie voor facilitair management van DSM.”

DSM Dyneema
Na 10 jaar werkzaam te zijn voor DSM, werkt AAFM sinds april van dit jaar ook samen met DSM Dyneema in Heerlen. Ook daar werd het totaalconcept van facilitaire dienstverlening voor soft services geïmplementeerd. Bernt Bouwmeester, Algemeen Directeur van AAFM, over de overeenkomsten met DSM:

“De samenwerking met DSM is zeer bijzonder aangezien we al tien jaar samenwerken en daar nog eens vijf jaar aan toevoegen. Bovendien zien steeds meer locaties van DSM, zoals DSM Dyneema, de voordelen in van uitbesteding. Wij zijn zeer trots te mogen werken voor een kwaliteitslabel als DSM.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over AAFM
AAFM is marktleider in de Nederlandse Integrated Facility Management markt en een groeiende speler in omliggende landen. Wij beschikken over gespecialiseerde kennis van en ervaring in het leveren van integrale managementoplossingen voor facilitaire diensten. AAFM is opgericht in 2002 en een zelfstandig opererende dochter van ADG dienstengroep. Zie ook www.aa-fm.com.

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met het team van LEWIS:
Telefoon: 040 235 46 00
E-mail: aafm@teamlewis.com

Verstreken tijd: 10 jaar en 108 dagen
AAFM contact  

+31 0 (0)40 2332 800
www.aa-fm.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103389 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17248 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu