www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 141 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

COOLProfs stelt ervaren Rick Roubos aan als OutSystems-consultant

Oude Wetering, 8 december 2015 – COOLProfs, specialist in het ontwikkelen van innovatieve maatwerkapplicaties, heeft Rick Roubos in dienst genomen als OutSystems-consultant.

Roubos is reeds twintig jaar werkzaam in de IT-sector. Na zijn opleiding tot programmeur begon hij zijn carrière als ontwikkelaar bij een schade- en verzekeringsbedrijf, waar hij de migratie begeleidde naar een nieuw backend-systeem. Voor zijn overstap naar COOLProfs was Roubos werkzaam bij een softwarebedrijf dat was gespecialiseerd in het ontwikkelen van oplossingen voor de glastuinbouw, de scheepsbouw en de betonbouw. Roubos was hier projectmanager en tot zijn taken behoorden onder meer het ontwerpen van systemen, presales, demosessies verzorgen en het technisch beheer van de oplossingen. Bij COOLProfs gaat Roubos innovatieve maatwerkoplossingen ontwikkelen met behulp van het RAD-platform OutSystems.

Eric ten Harkel, Algemeen Directeur van COOLProfs, is content dat een ervaren kracht als Roubos de geledingen van het bedrijf is komen te versterken: ‘Rick had bij zijn vorige bedrijf al de verantwoordelijkheid om klanten te helpen bij het doorvoeren van innovaties. En dat is exact wat COOLProfs ook doet. De eisen en wensen van opdrachtgevers vertalen naar maatwerkapplicaties waarmee ze het verschil kunnen maken. Rick kent het klappen van de zweep en heeft de klantgerichte, doch kritische instelling die een goede consultant typeert.’

Roubos: ‘Ik ben helemaal op mijn plaats bij COOLProfs. Het is een prettig bedrijf en als consultant werk je echt on site bij de opdrachtgever. Dat zorgt voor korte lijnen en een grote betrokkenheid bij wat je aan het doen bent voor de klant.’

###

Over COOLProfs
COOLProfs is specialist in het bouwen van innovatieve bedrijfskritische informatiesystemen op maat. Voorbeelden van gerealiseerde projecten zijn het systeem voor kredietverlening bij ABN AMRO Bank, het klant-portaal voor G4S, Reizigersinformatie voor de RET en HTM, diverse applicaties voor de Gemeente Den Haag en de totale e-commerce omgeving voor Wasco. COOLProfs onderscheidt zich door haar aanpak, waarin de menselijke factor van IT centraal staat en waarbij in nauwe samenwerking met de klant het gewenste resultaat wordt gerealiseerd. Door een unieke modelgedreven ontwikkel- en beheeromgeving haalt COOLProfs een hoge productiviteit en is zij in staat binnen de afgesproken tijd en het overeengekomen budget op te leveren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van COOLProfs’ Architected Agile-aanpak. Kijk voor meer informatie op www.COOLProfs.nl.

Voor meer informatie:

Lubbers De Jong
Wilco Rutenfrans
T 020 205 0421
Wilco@lubbersdejong.nl

COOLProfs
Karianne van hoorn
T  0713311623
karianne.van.hoorn@coolprofs.com

Verstreken tijd: 11 jaar en 141 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
COOLProfs contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl