www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (10 jaar en 182 dagen geleden)
Bedrijf:

Active ES-penoplossing van Wacom helpt Lenovo eerste creatieve mobiele workstation op de markt te brengen: de ThinkPad P40 YOGA

3 december 2015 - Wacom maakt vandaag bekend dat Lenovo voor haar nieuwe creatieve mobiele workstation gebruik maakt van de unieke 'Active ES'pentechnologie van Wacom. De ThinkPad P40 YOGA die de penoplossingen van Wacom bevat, is het eerste creatieve mobiele workstation binnen de creatieve branche.

De ThinkPad P40 YOGA is een hoogwaardig, ISV-gecertificeerd workstation dat dankzij Wacom's Active ES-oplossing uitmuntende schetsmogelijkheden biedt. Met 2048 drukgevoeligheidsniveaus kunnen gebruikers hun creativiteit volledig de vrije loop laten.

Als eerste multimode mobiele workstation in de branche, biedt de ThinkPad P40 YOGA de mogelijkheid om in vier verschillende gebruiksstanden te werken: laptop, tablet, tent, portret. Met het nieuwe workstation beschikken professionals over 360 graden flexibiliteit en kunnen ze altijd en overal opgaan in hun creatieve (werk)processen. De ThinkPad P40 YOGA biedt fantastische schetscapaciteiten en een hoge-resolutie (2560 x 1440) IPS-display.  

Wacom’s active ES-penoplossing maakt het mogelijk om gelijktijdig pen- en multitouch-aanrakingen te verwerken met behulp van één sensor en een single-ASIC controller. De oplossing biedt een natuurlijke en intuïtieve schrijf- en schetservaring door complexe details nauwkeurig te reproduceren en met de hand vervaardigde tekeningen en memo's zorgvuldig na te bootsen.

Wacom stimuleert het gebruik van Active ES-technologieën in een breed assortiment aan mobiele apparatuur en werkt nauw samen met toonaangevende partners in de branche zoals Lenovo. Met behulp van dit soort samenwerkingen en haar brede assortiment, wil Wacom de wereld een creatievere plek maken.

Over Wacom
Wacom, opgericht in 1983, is een internationale onderneming gevestigd in Japan (Tokyo Stock Exchange 6727) met kantoren over de hele wereld die de marketing en distributie in meer dan 150 landen ondersteunen. Al meer dan 30 jaar, werkt Wacom samen met de meest creatieve mensen en organisaties om hen te inspireren en faciliteren om de wereld een creatievere plek te maken. De producten van Wacom worden gebruikt door trouwe klanten voor de creatie van de meest bijzondere digitale kunst, films, special effects en productontwerpen. Zij hebben ook een significante bijdrage geleverd om technologie meer toegankelijk te maken op een natuurlijke en intuïtieve manier door pen tablets, creatieve en mobiele pen displays, digital interface oplossingen, stylus producten en eDocument oplossingen. Deze producten maken het voor iedereen mogelijk om hun creativiteit tot uitdrukking te brengen in digitale media, of dat nu artiesten, zakelijke gebruikers of mensen zijn die genieten van alledaagse creativiteit. 

Wacom’s interface technologieën worden ook aangeboden als OEM-oplossingen aan toonaangevende producenten, waarbij Wacom feel IT technologieën geïntegreerd worden in PC, tablet of smartphone producten van vele strategische partners over de hele wereld. 

Voor meer informatie over de producten van Wacom Europe ga naar: http://www.wacom.com  

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Maaike Veeling
Hill+Knowlton Strategies
tel: + 31 (0) 20 404 47 07
e: maaike.veeling@hkstrategies.com     

Jeroen van’t Hoofd
Wacom Europe GmbH
tel: +49 2151 3614–303
e: jeroen.vanthoofd@wacom.eu

Verstreken tijd: 10 jaar en 182 dagen
Wacom Europe G.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl