www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 111 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

Red Hat EMEA Partner Conference dit jaar in Frankfurt

Driedaagse partnerconferentie over hoe innovatie en samenwerken elkaar kunnen versterken

Amsterdam, 3 september 2015 --- Red Hat, Inc. (NYSE: RHT), wereldwijd marktleider op het gebied van opensourcesoftware, maakt bekend dat de zesde jaarlijkse Red Hat EMEA (Europa, Midden-Oosten en Afrika) Partner Conference dit jaar van 4 tot en met 7 oktober in Frankfurt plaatsvindt.

De conferentie wordt op zondag 4 oktober geopend met een welkomstwoord van Petra Heinrich, vice president Partner and Alliances bij Red Hat EMEA, gevolgd door een keynote van Arun Oberoi, executive vice president Global Sales en Services bij Red Hat. Tijdens een paneldiscussie, onder leiding van onderzoeksbureau IDC, wordt ingegaan op de veranderingen in de IT-wereld en op de vraag hoe partners en klanten deze veranderingen in hun voordeel kunnen gebruiken.

Omgaan met digitale transformatie en technologische innovatie
Tijdens de Red Hat EMEA Partner Conference staat de vraag centraal hoe Red Hat en haar partners klanten kunnen helpen om te gaan met IT-uitdagingen en de digitale transformatie en hoe ze innovatie kunnen stimuleren met behulp van Red Hat-technologieën op het gebied van cloud, big data analytics, mobile en social. Met de laatste content over datacenterinfrastructuren, middleware- en ecosysteemoplossingen, technologische integratie en verkoopstrategie wordt hier in verschillende sessies dieper op ingegaan.

Bezoekers krijgen inzicht in hoe Red Hat-klanten dankzij nieuwste softwareoplossingen hun transparantie en hun productiviteit verhogen en tegelijkertijd kosten besparen. Ook krijgen ze de kans om platinum sponsors IBM en Dell en gold sponsors HP, SAP en Cisco te ontmoeten en te netwerken met andere partners op verschillende sociale evenementen gedurende de week.

IBM en Dell
Daarnaast betreden Adam Jollans, program director Linux Strategy bij IBM, en Claira Vyvyan, EMEA vice president en general manager Enterprise Solution Group Sales bij Dell, het podium. Jollans legt uit hoe Linux en open innovatie de wereld veranderen. Hij laat zien hoe opensourcesoftware en nieuwe technologieën enorme transformaties in de IT teweegbrengen en hoe Linux mogelijkheden biedt om de werkdruk te verlagen. Vyvyan gaat daarnaast in op de oplossingen die Red Hat en Dell creëren om bedrijven klaar te maken voor de toekomst, zodat partners hun klanten bedrijfsspecifiek private en hybride cloud-oplossingen kunnen leveren.

Focus op samenwerking
De Red Hat EMEA Partner Conference is erop gericht system integrators, verkopers, fabrikanten, distributeurs en softwareleveranciers van Red Hat zo optimaal mogelijk te laten samenwerken en innoveren. De partnerconferentie biedt daartoe een breed spectrum van mogelijkheden voor het hele Red Hat-partnerecosysteem, van discussies met Red Hat-executives tot het ontwikkelen van een winnende businessstrategie. Bezoekers kunnen tevens verschillende producttrainingen volgen, over onder meer virtualisatie, cloud en middleware en kosteloos een Red Hat-examen doen.

Quote

Petra Heinrich, vice president Partners and Alliances, Red Hat EMEA
‘Openheid en samenwerking vormen al sinds de oprichting de basis van Red Hat. De Red Hat EMEA Partner Conference is ons belangrijkste event in deze regio en geeft ons de mogelijkheid om de laatste productontwikkelingen en inzichten te delen met onze alliantie- en ecosysteempartners. Of je interesse nu ligt bij hybride cloud-oplossingen, integratie van technologie of opensourcemiddleware, iedereen komt aan zijn trekken. Centraal daarbij staat hoe Red Hat-oplossingen je kunnen helpen om te gaan met de uitdagingen die de huidige IT-datatransformatie met zich meebrengt. Tevens krijgen bezoekers de kans mensen uit alle hoeken van de technologiewereld te ontmoeten. We zijn dan ook enorm blij met IBM en Dell als platinum sponsors en HP, SAP en Cisco als gold sponsors.’

Voor meer informatie over de Red Hat EMEA Partner Conference en voor inschrijving, ga naar http://partnerconf2015.redhat.com/?q=content/about

Over Red Hat, Inc.
Red Hat staat wereldwijd aan de top als leverancier van opensourceoplossingen. Met een community-gedreven benadering biedt Red Hat een betrouwbare en high-performance cloud, Linux, middleware, storage en virtualisatietechnologieën. Daarnaast biedt Red Hat ondersteuning, training en consultancy. Als de verbindende factor in een wereldwijd netwerk van enterprises, partners en open source communities helpt Red Hat essentiële en innovatieve technologieën te creëren die groei faciliteren en klanten voorbereiden voor de toekomst. Kijk voor meer informatie op: http://www.redhat.com.

Meer informatie voor de pers
Anke van Heerebeek
Lubbers de Jong
020 205 04 28
anke@lubbersdejong.nl

Dit persbericht is ook online beschikbaar
Recent van Red Hat  
Red Hat introduceert nieuwe soevereine en private cloud-mogelijkheden voor digitale autonomie

Onderzoek van Red Hat: slechts 44% van Nederlandse organisaties heeft helder inzicht in waar hun data is opgeslagen

Red Hat: "97% van de organisaties kreeg vorig jaar te maken met een cloudsecurity-incident"

Verstreken tijd: 11 jaar en 111 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
Red Hat contact  

+31 20 5651200
www.redhat.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl