ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 95 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Wisse Kommunikatie

Matrix42 sluit partnership met Dekkers Intermediair voor uitrol productportfolio in Benelux

Amsterdam, 28 januari 2015 – Matrix42, softwareleverancier van werkplekbeheeroplossingen, is een strategisch partnership aangegaan met IT-dienstverlener Dekkers Intermediair. Mede dankzij deze samenwerking kan Matrix42 bedrijven in de gehele Benelux de oplossing bieden die afrekent met uitdagingen op het gebied van compliance, mobility en werkplekbeheer.

Het partnership tussen beide partijen benadrukt de doelstelling van Matrix42 om de zichtbaarheid in de Benelux te vergroten en het productportfolio verder in de regio uit te rollen. Dekkers Intermediair beschikt over een goede positie in zowel de Nederlandse als de Belgische markt. De IT-dienstverlener wil door middel van de samenwerking nieuwe oplossingen aanbieden en het productportfolio uitbreiden.

Dekkers Intermediair draagt als channelpartner verantwoordelijkheid voor de verkoop en implementatie van Matrix42-oplossingen bij nieuwe klanten. Dat doet de IT-dienstverlener onder andere door uitgebreide en persoonlijke support en verschillende trainingen voor het personeel dat met de oplossingen gaat werken.

Werkomgeving van de toekomst
Chretien Dekkers van Dekkers Intermediair: “Matrix42 is voor ons een belangrijke partner. Het bedrijf houdt zich bezig met de werkomgeving van de toekomst. Het is voor IT-afdelingen tegenwoordig een uitdaging om inzicht te houden in de kosten en prestaties van de geleverde diensten. Organisaties hebben behoefte aan transparantie. Dekkers Intermediair was op zoek naar een unieke oplossing die aan deze uitdaging tegemoet komt en juist op dit gebied is Matrix42 ijzersterk: hun oplossingen maken werkplekbeheer eenvoudig en de efficiëntie van een IT-budget zichtbaar en beheersbaar.”

Klantgerichte aanpak
Anne-Jan van der Vlugt, Country Manager Benelux voor Matrix42: “Dekkers Intermediair is sterk klantgericht en treedt richting organisaties op als samenwerkingspartner in het gebruik van de Matrix42-oplossingen. De combinatie van jarenlange ervaring en kennis van de voor ons belangrijke markten maakt Dekkers Intermediair tot de partner die onze dienstverlening in de Benelux naar een hoger niveau gaat tillen.”

--------------------

Over Matrix42
Matrix42 is leverancier van software voor werkplekbeheer. Het bedrijf biedt vooruitstrevende oplossingen voor moderne werkomgevingen onder het motto: ‘Smarter Workspace’. Wereldwijd heeft Matrix42 meer dan 3.000 klanten, waaronder BMW, Infineon en Carl Zeiss. De klanten zijn samen goed voor 3 miljoen werkplekken die gebruik maken van een ‘Workspace’ managementoplossing. Matrix42 is onder andere actief in Duitsland, Nederland, Oostenrijk, Zwitserland, het Verenigd Koninkrijk en Zweden. Het hoofdkantoor is gevestigd in Frankfurt, Duitsland. Matrix42 werd in 1992 opgericht en is sinds 2008 onderdeel van de Asseco Group, één van Europa’s grootste software-aanbieders.

Matrix42 wil met zijn producten en oplossingen de fysieke, virtuele en mobiele werkplekken vormgeven. Hierbij staat de eindgebruiker centraal en worden processen geautomatiseerd en geoptimaliseerd. De oplossingen van Matrix42 komen tegemoet aan de eisen van de moderne professional en sluiten aan in de eigen ICT-omgeving van organisaties. Om dit mogelijk te maken werkt Matrix42 samen met Incit Technology, Tap Desktop Soltutions, Consulting 4IT en DSP IT Service. In de Benelux werkt Matrix42 samen met Semanto, Q&A ICT Dienstverlening, KMC Solutions en Dekkers Intermediair. Meer informatie is te vinden op www.matrix42.nl 

Over Dekkers Intermediair
Dekkers Intermediair is een IT-dienstverlener, gespecialiseerd in enterprise-, security- en MSP-oplossingen. Sinds 1994 bouwt de softwarespecialist aan een jarenlange ervaring in deze vakgebieden. Daarbij richt Dekkers Intermediair zich op middelgrote en grote organisaties in de gehele Benelux, in alle denkbare sectoren. 

Dekkers Intermediair is meer dan alleen IT-dienstverlener in bedrijfsoplossingen. De persoonlijke aanpak staat hoog in het vaandel: klanten krijgen een persoonlijke customer succes manager die het aanspreekpunt is voor de implementatie van de software. Dekkers Intermediair onderscheidt zich door de uitgebreide begeleiding bij de implementatie, proactieve support en een aanbod van trainingen voor IT-beheerders en medewerkers. Meer informatie over Dekkers Intermediair, gevestigd in Rijen bij Tilburg, is te vinden op www.d-i.nl en www.d-i.nl/matrix42-workspace-management

Meer informatie
Marcommit PR
Reinder Suijker
035-582 2730
matrix42@marcommit.nl

Verstreken tijd: 11 jaar en 95 dagen
Matrix42 contact  

+31 (0)85 208 48 34
www.matrix42.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl