www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 171 dagen geleden)
Bedrijf:

The Bean Machine brengt Nubium BV voort: focus op websites, mobiel en online marketing

PERSBERICHT

The Bean Machine BV, ontwikkelaar van software en webapplicaties op basis van een Agile-aanpak (Scrum) en met behulp van Java- , PHP- en Ruby on Rails-technologie, kondigt vandaag de oprichting van zusteronderneming Nubium BV aan.

Enschede, 22 oktober 2014

The Bean Machine brengt Nubium BV voort: focus op websites, mobiel en online marketing

Nubium, Latijn voor cloud,  is opgezet om focus aan te brengen op de ontwikkeling van websites, webapps en online marketing.  Door de sterke toename van internet gebaseerde toepassingen en de mobiele consumptie van internet stijgt ook de behoefte aan een goede aansluiting bij het MKB. Een simpele website is allang niet meer toereikend, je moet je klant weten te bereiken en te binden met slimme applicaties en goede inhoud. Nubium ontzorgt de technische ontwikkeling en implementatie van websites, apps en adviseert daarnaast bedrijven waar het aankomt op online aanwezigheid en het behalen van (bereiks)doelstelligen.

“De oprichting van Nubium is voor ons een logische stap aangezien wij het afgelopen jaar gemerkt hebben dat de vraag naar deze producten (web, app, consultancy) vanuit het bedrijfsleven groter is dan ooit. In de situatie, zoals die bij The Bean Machine ontstaan was, kreeg deze specifieke vraag niet de aandacht die het wat ons betreft verdient vanwege de daarnaast sterk stijgende vraag naar softwareapplicaties vanuit onder andere de zorgsector. Door deze scheiding aan te brengen kunnen we meer focus aanbrengen in de werkzaamheden en de vraagstukken maximaal de aandacht geven die ze verdienen.”

De klanten van The Bean Machine, met uitzondering van de software/ zorgsectorklanten, gaan naadloos mee naar Nubium. “Voor onze klanten zal er niet veel veranderen, de lopende projecten zullen gewoon volgens planning doorgang vinden. We hebben nu echter wel meer ruimte gecreëerd om te focussen op trends en innovaties op het gebied van CRM, CMS en apps voor het bedrijfsleven.”
Aldus voormalig algemeen directeur van The Bean Machine en nieuw aangewezen algemeen directeur van Nubium Erik Smit.

Noot voor de redactie/ niet voor publicatie

Contactpersoon Erik Smit, e.smit@nubium.nl , 06 3939 1997
www.nubium.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 171 dagen
Nubium BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl