www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 171 dagen geleden)
Bedrijf:

Topsporter Ellen Hoog gaat samenwerking aan met Amsio

Hockeyster Ellen Hoog wordt ambassadrice van cloud- en managed service provider Amsio. De gezamenlijke ambitie om aan de top te staan maakt de samenwerking speciaal. Partners en klanten kunnen via de weblogs van Amsio de ambities van de topsporter volgen, waarin vooral de koppeling met de business centraal zal staan. 

Leading
Gerben van Leeuwen, CEO van Amsio, licht toe waarom Ellen Hoog uitstekend bij Amsio past: “Sport kent veel vergelijkingen met het bedrijfsleven. Sport is ambitie, sport is winnen en sport is leiderschap. Woorden die ook passen bij Amsio. Amsio is leading in cloudoplossingen, net als dat Nederland leading is in hockey.” De wereldkampioen zal te zien zijn in diverse reclame-uitingen van het Maassluise bedrijf.

Ook Ellen Hoog is blij met de samenwerking: “Ik ken de mannen van Amsio al jaren vanuit de tijd dat zij nog eigenaar waren van hostingprovider Argeweb en vind het fantastisch om op deze manier met deze ondernemers samen te werken. Er zijn veel overeenkomsten tussen topsporters en bedrijven die succesvol zijn en ik hoop de relaties van Amsio te kunnen inspireren vanuit mijn ervaring.”

Over Ellen Hoog
Ellen Hoog (28) is vooral bekend van haar hockeycarrière in het Nederlands Elftal, waar ze in 2004 haar debuut maakte. Inmiddels heeft zij met dit team meerdere kampioenschappen op haar naam staan, waaronder twee Olympische Gouden Medailles. Tevens is ze genomineerd voor beste speler in de wereld in 2013. Wanneer Ellen niet in het hockeyveld staat, schrijft ze blogs voor een modeplatform en geeft zij inspirerende clinics over motivatie en ambitie.

Over Amsio
Amsio biedt al 14 jaar een breed scala aan managed- en cloud services voor het bedrijfsleven. Met meerdere gecertificeerde datacenters en eigen IP netwerk is Amsio uniek gepositioneerd om goede beheerde infrastructuur- en hybride cloud oplossingen te leveren. Amsio is ISO 9001, ISO 27001 en NEN7510 gecertificeerd en werkt met partners voor partijen als KLM, Heineken, TNT Post en Smulweb.

Verstreken tijd: 12 jaar en 171 dagen
Amsio contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103389 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17248 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR