www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 100 dagen geleden)
Bedrijf:

Nieuwe Social enterprise Carapax IT anticipeert op de verwachte tekorten aan specialisten binnen de ICT.

ROTTERDAM - Op 2 oktober 2014 heeft ondernemer Addy Borst (53) social enterprise Carapax IT opgericht. Carapax IT voert, in grote volumes, vanuit een eigen competence center, ICT werkzaamheden uit met mensen met autisme.

Hiermee anticipeert de onderneming op de verwachte tekorten aan specialisten binnen de ICT. Door enerzijds het uitbesteden van juist die IT werkzaamheden aan Carapax IT die niet tot de kernactiviteiten behoren van de opdrachtgever kunnen zij hun eigen specialisten efficiënter inzetten. Anderzijds is de inzet gericht op het reshoren van IT werk. Met behoud van hoge kwaliteit is Carapax IT in staat op prijs te concurreren met lage-lonen landen en is het zeer attractief om IT werk te reshoren, zonder dat dit ten koste gaat van huidige IT banen binnen Nederland.

Dit alles vindt plaats binnen het perspectief van de Participatiewet. Het uitbesteden van IT gerelateerde werkzaamheden aan Carapax IT telt voor opdrachtgevers mee voor wat betreft het voldoen aan de Participatiewet. Bovendien geeft het invulling aan de CSR (Corporate Social Responsibility) van de opdrachtgever. Gemeenten en UWV werken mee omdat zij hierin een reële mogelijkheid zien om arbeidsgehandicapten aan het werk te krijgen. De zeer gemotiveerde normaal tot hoogopgeleide ICT’ers met autisme zien een kans om eindelijk aan de slag te kunnen in een werkomgeving waarin ze kunnen floreren, met een begeleiding die dit mogelijk maakt.

Achter Carapax IT staan nog twee andere ervaren sociaal ondernemers. Ronald van Vliet (45), oprichter van Specialisterren. Hij brengt kennis in op het gebied van finance en commercie en heeft veel ervaring in het succesvol sociaal ondernemen met ICT’ers met autisme. Hetzelfde geldt voor Marcel Hurkens (55), oprichter van NoXqs, hij adviseert in HRM. Deze bundeling van kennis binnen de ICT markt en het bewezen succesvol ondernemen met mensen met autisme maakt Carapax IT tot een veelbelovend initiatief.

Meer informatie: www.carapaxit.nl of neem contact op met addy.borst@carapaxit.nl tel: 06 30 39 81 45

Verstreken tijd: 12 jaar en 100 dagen
Carapax IT contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu