www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 97 dagen geleden)
Bedrijf:

GlobalOrange voor de derde keer genomineerd voor de Deloitte Technology Fast50

Amsterdam, 12 september 2014 – GlobalOrange, ontwikkelaar van maatwerksoftware, is voor de derde keer op rij genomineerd voor de 15e editie van de Deloitte Technology Fast50. Deze verkiezing selecteert jaarlijks de vijftig snelst groeiende technologiebedrijven in de Benelux.

De Nederlandse softwareontwikkelaar GlobalOrange maakt dit jaar weer een goede kans om zijn positie in de Deloitte Technology Fast50  te verbeteren. Het  bedrijf eindigde in 2013 op de 40e plaats, maar GlobalOrange-directeur Erik Seveke voorspelt dat zijn organisatie dit jaar nóg hogere ogen gaat gooien: “Wij zijn enorm blij om weer genomineerd te zijn”, zegt Seveke. “Ook het afgelopen jaar hebben we onze omzet weer zien stijgen. Dit hebben we onder andere te danken aan een aantal bijzonder mooie SaaS-projecten en onze succesvolle focus op de gezondheidszorg. We kijken uit naar de prijsuitreiking.”

Uitreiking
GlobalOrange is als ontwikkelaar van maatwerksoftware sterk gegroeid sinds de oprichting in 2006. Zo heeft het bedrijf inmiddels meer dan 50 medewerkers in dienst die zich bezig houden met het ontwikkelen van web- en mobiele applicaties voor een diverse groep klanten. De kandidaten voor de Deloitte Fast50 Award 2014 worden geselecteerd op basis van de omzetgroei over de afgelopen vijf jaar (2009-2013). De uitreiking van de award vindt plaats op 31 oktober 2014 in de Fabrique te Utrecht. 

Over GlobalOrange
GlobalOrange is een Amsterdamse softwareontwikkelaar van gebruiksvriendelijke maatwerkapplicaties met een grote technische complexiteit. De integratie van ‘best of breed’-oplossingen en de nieuwste technieken staan hierbij centraal, aangevuld met een transparante werkwijze. Zo ontwikkelt GlobalOrange innovatieve en toekomstvaste oplossingen die een wezenlijke bijdrage leveren aan het onderscheidend vermogen van klanten, van grote corporaties tot IT-intensieve bedrijven. GlobalOrange won in 2012 en 2013 de FD Gazellen Award, in 2013 de Red Herring Europe 100 Award en is in 2012 en 2013 opgenomen in de Deloitte Fast50. Voor meer informatie: www.globalorange.nl.

# # #

Dit persbericht en aanvullend beeldmateriaal is ook online te vinden.

Meer informatie voor de pers:

L&DJ PR
Onno Louwen
T 020 2050 429
E onno@l-dj.nl

GlobalOrange
Yvo Gortemaker, directeur GlobalOrange
Haarlemmerstraat 124, 1013 EX Amsterdam
T 020 624 2152
E yvo@globalorange.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 97 dagen
GlobalOrange contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl