ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 22 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Vakantiestress leidt tot veel thuisblijvers deze zomer

Bijna één op de vijf Nederlanders blijft deze zomer thuis om vakantiestress te vermijden, zo blijkt uit onderzoek van ActiePagina.nl onder meer dan 1.000 respondenten. Het valt op dat mannen (15%) meer dan vrouwen (13%) stress als reden opgeven om in het land te blijven. De belangrijkste reden om thuis te blijven deze zomer is echter de financiële situatie (32%). Een kwart van de thuisblijvers geeft daarnaast aan, al in een andere periode te zijn weggeweest. 

Knip op de beurs tijdens zomervakantie 
Als Nederlanders ervoor kiezen thuis te blijven deze zomer, gaat 70% ook niet een weekendje weg. Maar we trekken er wel op uit. Gemiddeld gaan we tijdens onze ‘thuisvakantie’ twee dagen per week naar een pretpark, festival, theater of strand en spenderen 50 Euro per uitje. Volgens het onderzoek heeft maar zes procent van de thuisblijvers gespaard voor deze activiteiten. Meer dan 80% van de respondenten heeft helemaal niet gespaard en maar één tiende gebruikt zijn vakantiegeld om activiteiten te ondernemen. 

Klussen het meest populair voor thuisblijvers 
Maar liefst 41 procent van de Nederlanders die aangeeft thuis te blijven deze zomervakantie, gaat klussen en renoveren in en rondom het huis. Met name mannen (19%) en 30-plussers (34%) besteden deze zomer hun vakantie aan klussen. De populairste activiteit onder de vrouwen is ‘tijd doorbrengen met familie en partner’ (38%). Sauna en wellness (4%) zijn het minst populair deze zomer onder de thuisblijvers.

Verstreken tijd: 12 jaar en 22 dagen
Actiepagina.nl contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl