www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 87 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Nederlandse topmarketeers vinden klantbehoud en content belangrijkste in de komende jaren

Cendris publiceert de Marketinginspiratiegids, waarin interviews met 21 topmarketeers zijn opgenomen

De laatste jaren is de rol van de marketeer uitdagender geworden. De marketingwereld verandert steeds sneller, door de komst van onder meer social media en mobiel internet. Marketeers moeten blijven vernieuwen om op te vallen en dat is niet altijd makkelijk. Marketingspecialist Cendris heeft daarom 21 topmarketeers uit vrijwel alle branches in Nederland ondervraagd over de belangrijkste ontwikkelingen die zij zien binnen hun vakgebied. Ook geven zij praktische tips en trends over wat de komende jaren gaan brengen.

Deze interviews zijn gebundeld in de Marketinginspiratiegids, die vanaf nu beschikbaar is. De meest opvallende trends en tips die uit het onderzoek naar voren kwamen:

Trends

  • Klantbehoud: marketing moet hierin een regierol vervullen vanuit het merk en op basis van klantdata.
  • Content: het wordt steeds belangrijker dat bedrijven het verhaal achter hun merk vertellen. Visie en kennisdeling zijn belangrijk om klanten aan je te binden en prospects aan te trekken.
  • Mobiel: alles verschuift naar tablets en mobiele telefoons. Via deze kanalen moeten bedrijven zichtbaar zijn en inspelen op de wensen van de klant.
  • Sociale cohesie: speelt een grote rol om erkenning, veiligheid en geborgenheid te creëren bij de klant. Dit kan zowel on- als offline.
  • Van outbound naar inbound marketing: door de continue verandering van het medialandschap – en daarmee de onvoorspelbaarheid van mediaconsumptie – is de belangrijkste verschuiving die van outbound naar inbound marketing.
  • Loslaten: marketing is niet alleen van de marketingafdeling, maar van alle medewerkers en je klanten samen. Al deze geluiden bepalen het beeld van een organisatie.
  • Social selling: marketeers hebben social media in veel gevallen al ontdekt. Sales loopt op dit gebied vaak nog ver achter. Het wordt een uitdaging om sales verder te betrekken in dit proces.
Tips
  • Betrek je klant: dit lijkt een hele eenvoudige tip, maar veel marketeers vergeten het nog weleens. Vraag je klant regelmatig naar zijn mening en hoe hij kijkt naar je organisatie. Dit levert verrassende feedback op.
  • Stappen: bedenk goed waar je als organisatie naartoe wilt en werk daar in kleine stappen naartoe. Simpel, maar doelmatig.
  • Visie: zorg voor een goede visie en enthousiasmeer anderen door (kleine en grote) successen te delen. Een prototype kan hierbij helpen.
  • Verschil maken: focus je eerder op een paar dingen die echt het verschil maken in plaats van heel veel marketinguitingen die niet opvallen. Als de klant zich een of twee uitingen kan herinneren, dan heb je het goed gedaan.
  • Verwachting: zorg dat je inspringt op marktontwikkelingen die nog niet spelen, maar die je verwacht. Kijk hierbij ook verder dan je eigen markt, want wellicht is deze over een tijdje minder lucratief.
“Wat opvalt is dat bijna alle marketeers over relevantie, content en mobiel spreken”, zegt Nathalie van Ommeren, Marketing Manager bij Cendris. “Ook wij zien dat onze klanten behoefte hebben aan vernieuwing en manieren om klanten langdurig aan zich te binden. Dit zijn zeker trends die zich in de komende jaren verder zullen ontwikkelen.”

Voor een impressie van de Marketinginspiratiegids met alle trends en tips klik hier. Een gratis exemplaar kan worden opgevraagd via: denise.van.iersel@postnl.nl.

Executive quote
“Wat opvalt is dat bijna alle marketeers over relevantie, content en mobiel spreken”, zegt Nathalie van Ommeren, Marketing Manager bij Cendris. “Ook wij zien dat onze klanten behoefte hebben aan vernieuwing en manieren om klanten langdurig aan zich te binden. Dit zijn zeker trends die zich in de komende jaren verder zullen ontwikkelen.”

Over Cendris
Cendris helpt u communiceren op een manier die leidt tot meer resultaat. In nauwe samenwerking met u brengen wij uw klant dichterbij. Door uw klanten en prospects nóg beter te leren kennen en ze actiever te betrekken bij uw product, dienst, merk of bedrijf. Op basis van scherpe analyses vertalen wij uw uitdagingen naar directe, effectieve oplossingen om resultaatgerichte communicatie te realiseren. Van het leveren en managen van uw data tot volledige klantcontactstrategieën. Van verhelderende communicatie-inzichten tot het compleet uit handen nemen van uw campagnes. Met onze ervaring, expertise en partnernetwerk als solide basis. Niet voor niets weet 80 procent van de top 500 van bedrijven onze diensten al jaren op waarde te schatten. Als onderdeel van PostNL zijn wij ons bewust van onze maatschappelijke verantwoordelijkheid, bijvoorbeeld op het gebied van privacy. Verder ondersteunen wij het World Food Programme van de Verenigde Naties. Meer informatie over Cendris kunt u vinden op http://www.cendris.nl.

Voor vragen kunt u contact opnemen met:

Cendris

Denise van Iersel, communicatie consultant
Telefoon: 06 304 42 019
E-mail: denise.van.iersel@postnl.nl

LEWIS PR
Telefoon: 040 - 235 4600
E-mail: cendris@lewispr.com

Verstreken tijd: 12 jaar en 87 dagen
Cendris contact  

+31 (0)88 23 63 747
www.cendris.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl