ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 30 dagen geleden)
Bedrijf:

SMT Simple Management Technologies B.V. winnaar Splunk Partner Awards 2013

Zoetermeer, 2 april 2014  – SMT Simple Management Technologies B.V. winnaar Splunk Partner Awards 2013

SMT is de winnaar van de Splunk EMEA North Partner of the Year Award 2013. Ook heeft het ICT-bedrijf een zilveren partner award ontvangen voor haar bijdrage aan het resultaat van Splunk EMEA. De awards werden uitgereikt tijdens het jaarlijkse Splunk partner evenement dat recentelijk in Barcelona is gehouden.

Andrew Morris, EMEA Director of Alliances and Channels bij Splunk: “SMT is al jaren een consistent hoog presterende Splunk partner in de Benelux. Het SMT-team brengt een schat aan ervaring, kennis en bovenal waarde richting klanten. Ik ben er daarom trots op te kunnen melden dat SMT niet alleen de EMEA North Partner of the Year Award heeft gewonnen, maar net als de voorgaande jaren weer een van de top 3 presterende Splunk partners in EMEA is.”

Harry Kloosterman, Managing Director bij SMT: “Het is een grote eer dat we door Splunk zijn erkend met deze Partner Awards. Het is een bevestiging van onze strategie en focus en een waardering voor de indrukwekkende prestaties die we het afgelopen jaar met ons team hebben gerealiseerd.”

Over SMT
SMT is een specialist op het gebied van IT Infrastructure, Application Performance, Security & Big Data Management oplossingen met als missie het optimaliseren en vereenvoudigen van de ICT beheeromgeving van haar klanten. SMT werkt al sinds de oprichting in 1997 voor grote ondernemingen en overheidsorganisaties met zeer complexe ICT-infrastructuren en biedt hen de technologie die mensen en processen optimaal ondersteunt in het managen van zakelijke end-to-end ICT-diensten én van alle veranderingen die daar voortdurend voor nodig zijn. Zie www.smtware.com voor meer informatie.

Contact
Bastiaan ter Mors
Marketing Manager
Tel: +31 (0)79 3317450
Email: bastiaan.termors@smtware.com
Tags  

Verstreken tijd: 12 jaar en 30 dagen
SMT Simple Man.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu