ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 53 dagen geleden)
Bedrijf:

Miss Etam en Bouman Online winnen thuiswinkel award 2014

Miss Etam Op donderdagavond 27 maart zijn de Nationale Thuiswinkel Awards 2014 uitgereikt tijdens het jaarlijkse Nationale Thuiswinkel Awards Gala in Grand Hotel Huis ter Duin in Noordwijk aan Zee. 

Tijdens deze prestigieuze avond heeft Miss Etam de Thuiswinkel Award Publieksprijs in de categorie mode gewonnen. Dat is de beloning voor de afgelopen jaren waarin de webwinkel van Miss Etam steeds belangrijker is geworden in de omni-channel strategie van de Etam Groep. 

Jurrien Kerstholt, directeur en oprichter De Nieuwe Zaak: ‘’De Nieuwe Zaak is als vaste  e-commerce partner van de Etam Groep bijzonder trots op het winnen van deze publieksprijs. Samen met Etam hebben we een webwinkel ontworpen en geïmplementeerd die perfect aansluit bij de behoeftes van de klanten van Etam. En we staan nog maar aan het begin!’’ 

Bouman Online
Ook voor Bouman Online was er dit jaar volop erkenning bij de Thuiswinkel Awards. Voor het derde jaar op rij werd ze beloond met een Publieksprijs in de categorie Sieraden & Accessoires. Wederom een mooie en terechte beloning voor deze sterke omni-channel speler in de Nederlandse juweliers branche! 

Over De Nieuwe Zaak
De Nieuwe Zaak is een pure e-commerce specialist. Vanuit de overtuiging dat de online klant van begin tot eind aandacht verdient, adviseert en ondersteund zij haar klanten op alle facetten van het e-commerce proces. Bij De Nieuwe Zaak staan denken vanuit de eindklant en het leveren van kwaliteit altijd centraal. Met een voorkeur voor pragmatische oplossingen die snel tot resultaat leiden verweeft zij design, techniek, usability en online marketing. Alleen zo ontstaan webwinkels die hun volledige potentie kunnen benutten.

Met een team van 65 experts realiseert De Nieuwe Zaak innovatieve en hoogwaardige e- commerce oplossingen met een focus op rendement. Dit doet ze voor serieuze en ambitieuze retailers, groothandels en A-merk fabrikanten.

--- Noot voor de redactie ---
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jurrien Kerstholt, directeur De Nieuwe Zaak, 038 - 423 01 63

Verstreken tijd: 12 jaar en 53 dagen
De Nieuwe Zaak contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
Logo Van Harte Aanbevolen
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103600 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17369 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu