Dordrecht, 19 maart 2014 - Met ingang van 19 maart 2014 gaan de Cegelec -business units in Dordrecht en Assen die gespecialiseerd zijn in hoog- tot laagspanningsvraagstukken verder onder de naam Omexom. Deze verandering is méér dan alleen een naamswijziging. Ebbing Osinga, directeur Omexom Nederland: “De business units sluiten zich aan bij het internationale netwerk van Omexom-business units. Daardoor kunnen we onze klanten nu en in de toekomst nog beter van dienst zijn.”
Compleet bedienen
Omexom maakt deel uit van VINCI Energies. Het internationale Omexom-netwerk bestaat uit 250 business units, met zo’n 8000 specialisten, die samen een omzet van 1,62 miljard euro realiseren. Omexom in Nederland richt zich met name op netwerkeigenaren in de sectoren energie, mobiliteit en industrie. Klanten investeren fors in hun infrastructuur en waarderen onze aanpak waarin veiligheid, duurzaamheid en innovatie leidende thema’s zijn. Ebbing Osinga: “Binnen het internationale Omexom-netwerk delen we capaciteit en expertise met bijvoorbeeld business units in Duitsland en België. Daardoor kunnen we onze klanten nu compleet bedienen: met advies, ontwerp, installatie én onderhoud.”
Voorbereid op de toekomst
Door de bundeling van hoog- tot laagspanningsspecialismes zijn Omexom en haar klanten volgens Ebbing Osinga ook beter voorbereid op de toekomst: “Ons vakgebied is sterk in ontwikkeling. Er ontstaan nieuwe manieren van opwekking, opslag, transformatie, transmissie en distributie. Die ontwikkelingen zullen de komende jaren versterkt doorgaan en vaak grensoverschrijdend zijn. Op ons vakgebied willen we daarin een toonaangevende rol spelen. Kortom: we willen alle expertise voor de productie en toepassing van elektriciteit -power - en voor elektriciteitsnetwerken - grid - bieden, nu en in de toekomst.”
Noot voor de pers
Wilt u naar aanleiding van dit persbericht nog meer informatie? Neem dan contact op met:
Carla Uijtewaal, Marketing & Communicatie Manager Omexom,
tel. 06 45 44 86 26, e-mail
cuijtewaal@vinci-energies.nl.