Heerenveen, 20 februari 2014 – AppMachine slaat zijn vleugels uit en opent een kantoor in San Francisco in de Verenigde Staten. Als Managing Director is Joe Monastiero aangesteld, die zijn sporen in de markt van mobiele-app-ontwikkeling ruimschoots heeft verdiend. Hij was onder andere medeoprichter van de succesvolle bedrijven appMobi en Intervideo. Monastiero begint met het formeren van een team en krijgt daarbij ondersteuning van de Silicon Valley-veteranen Marco ten Vaanholt en Mukul Agarwal.
“Ik ben in deze branche niet eerder zo’n veelbelovend product tegengekomen als AppMachine”, zegt Joe Monastiero. “Er zijn natuurlijk genoeg platforms waarmee je zelf apps kunt maken – met appMobi hebben we er zelf een gebouwd –, maar geen enkel platform haalt het niveau van AppMachine. Met de krachtige mogelijkheden en vormgeving die AppMachine biedt, geloof ik echt dat wij de Amerikaanse markt gaan veroveren.”
“Ik ben heel trots op de opening van ons Amerikaanse kantoor”, zegt Siebrand Dijkstra, CEO van AppMachine. “Wij zien het als dé manier om onze service op de Amerikaanse radar te krijgen. Joe en zijn team krijgen daarbij ondersteuning van een Amerikaanse raad van advies, die bestaat uit Marco ten Vaanholt en Mukul Agarwal van
Boost Ventures. Beiden beschikken over een schat aan ervaring in het helpen van buitenlandse bedrijven die de Amerikaanse markt willen betreden en hun marktaandeel snel willen vergroten. Ik ben ervan overtuigd dat ze dat met AppMachine ook gaat lukken.”

Joe Monastiero: Managing Director van het AppMachine-kantoor in San Francisco
####
Over AppMachine
Met de introductie van het nieuwe online platform zet de Nederlandse start-up AppMachine een nieuwe standaard voor het maken van mobiele apps. AppMachine maakt het voor iedereen mogelijk om prachtige apps te maken. Het gaat dan om het ontwikkelen, de vormgeving, testen en publiceren van apps. Hiervoor is geen speciale deskundigheid nodig, zoals programmeervaardigheden. Siebrand Dijkstra richtte AppMachine op in 2011. Hij was eerder succesvol in Nederland met educatieve software. Het nieuwe AppMachine-platform is twee jaar in ontwikkeling. AppMachine heeft momenteel achttien ontwikkelaars in dienst, die blijven werken aan het verder uitbouwen van het platform. Meer informatie over AppMachine is te vinden op
www.appmachine.com.
Downloads:
Downloads voor de pers:
http://www.appmachine.com/nl/newsroom/.
Neem voor meer informatie en/of het maken van een interviewafspraak contact op met:
Fleur van der Laan (COO AppMachine)
Email:
Fleur@appmachine.com
Telefoon: +31 6 250 7682