ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 136 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

eFocus stelt Dido van Nieuwenhuijzen aan als HR-manager

Utrecht, 12 februari 2014 – Dido van Nieuwenhuijzen (41) is aangesteld als HR-manager bij eFocus. In deze functie is Dido verantwoordelijk voor alle HRM-zaken van eFocus en de zusterbedrijven Cure4, Diago, Medicore, Nines en ShopWorks. Voor eFocus is een hoge betrokkenheid van de medewerkers een belangrijke voorwaarde voor succes. Strategisch talentmanagement is daarom een belangrijke pijler voor de HR-strategie van eFocus. Het herkennen, aantrekken en verder ontwikkelen van talent staan centraal in deze aanpak. Voor haar aantreden bij eFocus was Dido verantwoordelijk voor HR bij Arcadis en IT-organisatie Tryllian.

Dido van Nieuwenhuijzen over haar aanstelling: “Het is mooi om te werken voor een ondernemend, ambitieus en jong bedrijf met veel potentieel. Er ligt op het gebied van HR al een stevige basis en ik zie het als een uitdaging om de volgende stap hierin te zetten. De zusterbedrijven hebben eigen doelen en staan ieder voor hun eigen uitdaging. In mijn rol wil ik kijken hoe we hier vanuit HR op kunnen aansluiten en maatwerk kunnen leveren waar nodig, zonder een centrale aanpak in de weg te staan. Dit wil ik mede realiseren door in te zetten op management development en talentmanagement.”

Arnoud Martens, algemeen directeur bij eFocus: “Wij zijn erg blij dat we Dido aan boord hebben. Wij hebben er het volste vertrouwen in dat zij met haar uitgebreide kennis en ervaring ons personeelsbeleid naar een hoger niveau kan tillen. Wij vinden het belangrijk om te zorgen dat iedere medewerker op de juiste plek zit, waarin diens talenten optimaal benut worden en waardoor vol enthousiasme, passie en betrokkenheid voor de organisatie kan worden gewerkt.”

----------------


Dido van Nieuwenhuijzen

Over eFocus
eFocus is hét fullservice internetbureau voor online effect. Met professionals in Utrecht, Amsterdam en Amersfoort werkt eFocus dagelijks aan internetoplossingen die online effect opleveren. Het fullservice internetbureau is sterk in creatie, marketing & technologie en maakt het verschil met de aanpak & samenwerking. eFocus werkt voor opdrachtgevers als DSM, ARAG, FrieslandCampina, D.E Master Blenders 1753, Heineken, Volkswagen, DELA, ?koda en War Child. Meer informatie is te vinden op www.efocus.nl.

Meer informatie
Marcommit PR
Ingeborg Schrijver
efocus@marcommit.nl
035-5822730

Verstreken tijd: 12 jaar en 136 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Valtech Nederl.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu