www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten

Huawei introduceert Anti-DDoS-oplossing op de Nederlandse markt

Geïntegreerde oplossing biedt binnen twee seconden bescherming tegen meer dan honderd types DDoS-aanvallen

Amsterdam, 31 oktober 2013 - Huawei, wereldwijd leverancier van informatie- en communicatietechnologie, komt met een Anti-DDoS-oplossing voor de Nederlandse markt die bedrijven tegen meer dan honderd types DDoS-aanvallen beschermt. De geïntegreerde hardware-oplossing reageert binnen twee seconden op dit soort aanvallen. Huawei toont het product voor het eerst op Storage Expo/Infosecurity 2013 (stand A044), de beurs die op 30 en 31 oktober plaatsvindt in de Jaarbeurs in Utrecht. TechAccess is aangesteld distributeur van dit product. 

Het Anti-DDoS-product bestaat uit een hoogwaardig hardwareplatform met geïntegreerde detectiemechanismes, zoals het V-ISA reputatie beveiligingssysteem. Dit biedt 100G DDoS-beveiliging op elk apparaat, waardoor dreigingen binnen twee seconden worden gedetecteerd en tegen gehouden. Door de precisie en snelheid is het product bij uitstek geschikt voor carriers, bedrijven en leveranciers van geïntegreerde datacenterdiensten.

Mohamed Massa, product manager bij TechAccess: “Huawei’s Anti-DDoS oplossing laat hoogwaardige prestaties en zeer gerichte en effectieve bescherming zien en is eenvoudig in gebruik. Binnen de industrie is dit een zeer geavanceerd product.”

Louis Guanwei, Director of the Huawei Enterprise Benelux: “Onze Anti-DDoS-oplossing is inmiddels door diverse organisaties in Nederland getest en succesvol geïmplementeerd*.  Door alle DDoS-aanvallen van het afgelopen jaar, staat een oplossing hiervoor hoog op de agenda bij onze klanten. Wij zien dat bedrijven steeds meer oog hebben voor de risico’s van DDoS-aanvallen en oplossingen zoeken om zich te beschermen.”  

                            -----------------------

*Namen van deze bedrijven kunnen uit veiligheidsoverwegingen niet bekend worden gemaakt.

Over Huawei 
Huawei is één van 's werelds grootste leveranciers van informatie en communicatie-technologie. Huawei ontwikkelt innovaties op het gebied van telecommunicatienetwerken, bedrijfsnetwerken, consumenten elektronica en cloud computing en werkt hierbij nauw samen met partners. Klanten van deze ICT-producten en –diensten zijn telecom carriers, bedrijven en consumenten. Op dit moment worden in meer dan 140 landen en aan eenderde van de wereldbevolking Huawei producten verkocht of diensten geleverd. Meer informatie over Huawei en de ICT-oplossingen voor bedrijven is beschikbaar via http://enterprise.huawei.com.

Voor meer informatie:
Whizpr
Renee Rijken / Annerieke Kamphuis
T. 0317 410 483
E. huawei(at)whizpr.nl

Huawei
Theo van Andel
T. 020 4300763
M. 06 33988608
E. Theo.Andel(at)huawei.com
Recent van Huawei Technologies (Netherlands) B.V.  
MWC 2026: Huawei lanceert verbeterde AI-gecentreerde netwerksystemen voor een volledig intelligente toekomst

Huawei Cloud versnelt intelligente transformatie in Europa als toonaangevende multi-cloudmotor

Huawei Connect 2025: Samenwerken aan een groener en slimmer Europa

Verstreken tijd: 12 jaar en 180 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Huawei Technol.. contact  

(+31) 070-3001600
www.huawei.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl