ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 102 dagen geleden)
Bedrijf:

EXIN biedt wereldwijd examinering PRINCE2® aan

EXIN, marktleider op het gebied van ICT-examens, zal vanaf 1 januari 2014 wereldwijd examens in de projectmanagementmethode PRINCE2® en alle andere producten van het Best Management Practice (BMP) portfolio in het examenaanbod opnemen. AXELOS, eigenaar van het BMP-portfolio, heeft EXIN als exameninstituut geselecteerd om zo het gebruik van deze managementmethodes internationaal te stimuleren en te vergroten. Door zijn mondiale positionering en hoge kwaliteitsniveau is EXIN een zeer geschikte partner om aan deze ambitie invulling te geven.

Dit jaar heeft de Britse overheid het eigendom van het BMP-portfolio overgedragen aan AXELOS, om het BMP-portfolio verder te ontwikkelen en te vermarkten. AXELOS neemt zelf geen examens af en heeft na een uitgebreide selectieronde EXIN als één van de exameninstituten aangewezen voor dit portfolio.

AXELOS heeft een ambitieus programma van investering en groei geformuleerd in combinatie met hoge kwaliteitseisen. Het eerste doel daarbij is het stimuleren van een open, internationaal ecosysteem van training, advies en examinering.

EXIN is de aangewezen partner om deze ambitie te realiseren vanwege zijn erkende servicegerichtheid en vakkundigheid, zijn eigen afdeling voor examenontwikkeling en een betrouwbare samenwerking met internationale partners. EXIN is een onafhankelijk exameninstituut dat zelf geen trainingen aanbiedt, maar zich louter richt op het examineren van professionals en accrediteren van organisaties. De nu aangekondigde uitbreiding biedt klanten straks nog meer gebruiksgemak en efficiency (‘one stop shop’).           

PRINCE2® is een projectmanagementmethode die in 1996 binnen de Britse overheid is geïntroduceerd. Bedrijven en (overheids)organisaties wereldwijd werken met deze methodiek. PRINCE2® maakt deel uit van het BMP-portfolio, waarin een aantal managementmethodes bijeen is gebracht:
  • IT Service Management - ITIL® (reeds door EXIN geëxamineerd)
  • Project Management - PRINCE2®
  • Programme Management - MSP®
  • Risk Management - M_o_R®
  • Portfolio Management - MoP®
  • Value Management - MoV®
  • Portfolio, Programme and Project Offices - P3O®
EXIN zal vanaf 1 januari 2014 naast haar bestaande examenpakketten (o.a. ITIL®, Information Security, TMap NEXT®, Agile Scrum en Cloud Computing) ook de producten van het BMP-portfolio wereldwijd aanbieden.

Over EXIN
EXIN is wereldwijd marktleider in certificering van professionals in informatiemanagement. Wereldwijd zijn ruim 2 miljoen ICT-professionals door EXIN gecertificeerd. Met ruim 1.000 geaccrediteerde partners faciliteert EXIN examinering in meer dan 125 landen en 20 talen. Naast het hoofdkantoor in Utrecht heeft EXIN regionale vestigingen wereldwijd.


Noot voor de redactie
Voor meer informatie zie www.exin.com, Facebook en Twitter.
U kunt ook contact opnemen met Sanne Ligt, Marketing, Tel: + 31 30 234 48 38.

Verstreken tijd: 13 jaar en 102 dagen
EXIN contact  

+31 30 234 48 11
info@exin.nl
www.exin.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl