www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 115 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

StartReady komt met Lync Virtual Appliance

Uithoorn, 30 september 2013 – De Nederlandse Microsoft Lync specialist StartReady gaat als eerste bedrijf zijn appliance op basis van Microsoft Lync aanbieden in virtuele vorm. Naast een gehoste en on-premise versie is de communicatieoplossing voor digitaal samenwerken nu ook als virtual appliance beschikbaar.
 
StartReady speelt daarmee in op de groeiende vraag naar virtualisatie. Matt Eastwood van IDC zegt op basis van recent onderzoek dat mkb en enterprise server klanten zich blijven richten op consolidatie, virtualisatie en migratie-initiatieven die tot doel hebben het verhogen van de efficiëntie en het verlagen van de infrastructuurkosten van het datacenter.
 
De Virtual Appliance sluit Lync aan op de bestaande infrastructuur van bedrijven, zonder dat een fysieke appliance wordt geïnstalleerd. Organisaties kunnen zodoende meer rendement halen uit bestaande investeringen in de hardware omgeving omdat ze geen aparte server hoeven in te richten voor Lync. Voor de implementatie en het beheer wordt het SDP  (StartReady Deployment Platform) en de geavanceerde Management/ Monitoring tool gebruikt. Dankzij het SDP wordt het implementatieproces aanzienlijk versneld.
 
De Virtual Appliance draait op gangbare virtualisatietechnologieën, zoals van VMWare en Hyper-V van Microsoft. Naast de eenvoudige installatie via de standaard projectaanpak, levert de virtual appliance beheervoordelen op, flexibiliteit en een meestal hogere beschikbaarheid dan hardware appliances.
 
“Wij proberen altijd vooruit te kijken, innovatief te zijn en wensen van klanten te vertalen naar concrete oplossingen", aldus Lucas Wensing, CEO en oprichter van StartReady. "Dat vertaalde zich in deze virtuele versie van onze appliance, waarmee we de eerste zijn in de markt en wat ons trots stemt. Ons Lync-portfolio is nu compleet en klanten kunnen vertrouwen op alle mogelijke varianten. Dat is niet alleen voor ons, maar ook voor onze partners een interessante ontwikkeling. De eerste klant heeft reeds voor deze variant gekozen en we verwachten dat vele bedrijven zullen volgen", licht Wensing toe.
 
Over StartReady
StartReady wil kenniswerkers met elkaar verbinden en kennisuitwisseling over organisatiegrenzen heen faciliteren. StartReady bouwt Unified Communications-oplossingen op de ‘tried and trusted’ software van Microsoft Lync en verzorgt daarmee efficiënte interactie via spraak, beeld en chat, in één tool. Deze oplossingen variëren van cloud-oplossingen voor mkb-ondernemingen tot virtuele en on-premise oplossingen voor enterprises. StartReady werkt op internationale basis samen met gerenommeerde partners als BT, Dell en KPN en is gecertificeerd Microsoft Gold Partner en Premier Support Partner voor Lync. Kijk voor meer informatie op www.startready.com.
 
Meer informatie voor de pers
L&DJ PR
Susan Sjouwerman
020 205 04 37
susan@l-dj.nl

StartReady
Saskia Kuin
088 894 68 68
saskia@startready.com

Verstreken tijd: 13 jaar en 115 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
StartReady BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu