ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 143 dagen geleden)
Bedrijf:

XRC SERVICES GROUP GROEIT WEDEROM IN 2013

Nistelrode, 23 september 2013. ICT dienstverlener XRC services Group heeft in de eerste helft van 2013 wederom een sterke groei laten zien van ruim 30% ten opzichte van 2012. De aanhoudende groei is, naast het succes in de Retailbranche, tot stand gekomen door het in eind 2012 opgezette partnerkanaal van de XRC services Group.
 
Het partnerkanaal, met de toepasselijke naam PartnersConnect, ondersteunt IT-, telecom- en installatiebedrijven met het bedienen van hun eindklanten. Dit doen zij met branchegerichte Connect concepten uit het unieke portfolio van de XRC services Group.
 
Dave Spijker, CEO van de XRC services Group; “Wij hebben de afgelopen jaren gezien dat het succesvol StoreConnect concept, dat de ICT behoefte van de retailer invult en zorgt voor totale “one stop shopping”, ook perfect aansluit bij andere branches. Daarom hebben wij ons portfolio uitgebreid en branchegerichte concepten voor Zorg, Scholen, Overheid, Hotels, Horeca, Sportverenigingen, Industrieterreinen en vele andere branches ontwikkeld”.
 
Peter Schmidt, Commercieel directeur binnen de XRC services Group vult aan: “In deze economische crisis is het voor veel dienstverleners in de IT-, telecom- en bijvoorbeeld installatiebranche, erg moeilijk om hun hoofd boven water te houden. Juist door onze branchegerichte Connect concepten hebben wij ons partnerkanaal kunnen opzetten.
Onze kracht zit in het gezamenlijk optrekken met onze partner. Zowel in het verkoopproces als tijdens de oplevering, waarin we onze partners volledig ontzorgen met diensten uit ons portfolio. Tevens zorgt deze vorm van dienstverlening en uitbreiding van het portfolio van onze partners tot eenvoudige toegang van nieuwe klanten, dit versnelt de verkoop van hun core-business.
 
Door ons Connect portfolio kunnen Partners middels één partij hun portfolio uitbreiden met bijvoorbeeld: glasvezel- of DSL verbindingen, telefonie, online werkplekken. Ditzelfde geldt voor randzaken zoals WiFi, kassa, pin, beveiliging, camerabewaking, muziek en nog veel meer. Vooral ons glasvezelnetwerk breidt zich in rap tempo uit en dat succes blijft niet onopgemerkt”.
 
“Voor de 2 helft van 2013 verwachten wij een nog grotere groei en hebben wij de introductie van de zakelijke online werkplek voor de boeg staan. SECone, (Social Enterprise Collaboration), is dé zakelijke werkplek die voorziet in alle huidige behoeftes van zowel sociale media als de bedrijfsmatige kant.
Standaardapplicaties binnen één dashboard zoals CRM, document sharing, video, chatten, forums en Microsoft met koppelingen naar uw eigen ERP omgeving en één inlogcode maakt SECone online beschikbaar.
Anywhere on Any Device is werken op een Smartphone, PC of tablet, met toegang tot alle zakelijke applicaties die er nodig zijn voor een perfect werkende werkplek, zonder dure investeringen voor onderhoud, beheer en servers.
Hiermee zullen we de positie van de XRC services Group ook het aankomende jaar verstevigen in de markt.”. Aldus Dave Spijker.

Meer informatie of reacties: www.xrc.nl

Dave Spijker
E: d.spijker@xrc.nl

Peter Schmidt
E: p.schmidt@xrc.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 143 dagen
XRC services G.. contact  

088 - 229 04 99
info@xrc.nl
www.xrc.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl