www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 117 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Kwart van de huizenverkopers denkt aan overstap naar huurwoning

Vooruitzichten zijn goed, maar woningmarkt nog in zwaar weer

Lelystad, 28 augustus 2013. Bijna een kwart van de woningverkopers wil na de verkoop verhuizen naar een huurwoning. De belangrijkste reden hiervoor is de beperkte financierbaarheid van een nieuwe woning. Ongeveer 10% van de klanten van de bij VastgoedPRO aangesloten makelaars heeft de woning onvrijwillig in de verkoop. Dit zijn de belangrijkste conclusies uit het onderzoek dat VastgoedPRO deze week heeft gehouden onder de achthonderd aangesloten makelaars en taxateurs.
Ondanks de positieve signalen van de afgelopen weken is de huidige situatie in de woningmarkt nog steeds nijpend. Dat kan geconcludeerd worden aan de hand van het onderzoek van VastgoedPRO.
 
Restschuld
In het onderzoek is gevraagd naar de maatregel die de makelaar het meest succesvol acht om de doorstroming naar koopwoningen te stimuleren. Veruit de meeste respondenten zien de mogelijkheid om de restschuld mee te kunnen financieren met de volgende hypotheek, als meest succesvolle maatregel. Gevolgd door het inzetten van de starterspremie. Ook hoopt een aantal makelaars dat de komst van goedkopere financiering vanuit het buitenland gaat plaatsvinden. Zij verwachten dat de extra concurrentie op de hypotheekmarkt zal leiden tot lagere rentelasten en dus lagere woonlasten. Daarmee wordt eigen woningbezit gestimuleerd.
 
Tekort aan huurwoningen
Vooral de grote interesse in huurwoningen is opvallend. “Wij denken dat de stijgende vraag naar huurwoningen in het middensegment het komende jaar voor problemen gaat zorgen”, aldus Ed van de Bijl, algemeen directeur van VastgoedPRO. “Deze markt is minder transparant dan de koopwoningmarkt, er is een tekort aan woningen in deze klasse en er zijn veel niet-professionele bemiddelaars actief. Dat is de voedingsbodem voor illegale praktijken waarvan de consument de dupe wordt”, stelt Van de Bijl. Daarom is VastgoedPRO begonnen met het opzetten van een keurmerk voor de verhuurbemiddelaar. Professionele verhuurbemiddelaars in de markt kunnen zich daarbij aansluiten. “Zij kunnen zich dan onderscheiden met het lidmaatschap van VastgoedPRO”, aldus Van de Bijl.
 
Over VastgoedPRO
VastgoedPRO is de Nederlandse beroepsvereniging voor vastgoedprofessionals, zoals makelaars en taxateurs, en heeft ruim achthonderd aangesloten leden. VastgoedPRO richt zich als beroepsvereniging vooral op het vakgebied van de makelaar en de taxateur. De focus van de vereniging ligt op kwaliteitsbewaking, belangenbehartiging, deskundigheidsbevordering en het faciliteren van de leden bij hun beroep als makelaar en/of taxateur. De leden bedienen klanten in de particuliere (woning)markt, alsook in de zakelijke markt voor bedrijfsmatig- en agrarisch vastgoed.
 
####
 
Meer informatie:
Jeroen Wilhelm
jeroen@vastgoedpro.nl
www.vastgoedpro.nl
tel.: 06-11418980

Verstreken tijd: 13 jaar en 117 dagen
VastgoedPRO contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR