ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 69 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Eerstestap.nl kiest voor Online Video Platform van Quadia

Video's op zelfhulpwebsite krijgen meer interactieve mogelijkheden

Hilversum, 15 juli 2013 - Eerstestap.nl stapt over op het Online Video Platform van Quadia. De video's die te vinden zijn op het online platform van Eerstestap.nl worden binnenkort gehost door Quadia. Hierdoor wordt het mogelijk om meer interactieve elementen toe te voegen aan de video's, zoals formulieren, banners en documenten.

Eerstestap.nl biedt een zelfwerkzaamheidsoplossing die helpt om de kenniskloof te overbruggen tussen consumenten en hun adviseurs, zoals financieel adviseurs, ziekenhuisspecialisten, accountants, of notarissen. Door middel van animatievideo's, vragenlijsten en checklists worden consumenten goed voorbereid op een gesprek met een adviseur.

"Als klant heb je vaak geen enkel idee wat je in een adviesgesprek of zorgtraject te wachten staat en waar je rekening mee moet houden. Wij helpen consumenten om beter beslagen ten ijs te komen", aldus Jan Verstegen, oprichter en eigenaar van Eerstestap.nl.

Het bedrijf heeft al een omvangrijke database met video's voor de financiële sector, maar er zijn ook ambitieuze plannen in de medische sector: Verstegen: "Veel ziekenhuizen bieden al video's aan die patiënten helpen om meer te weten te komen over een bepaalde aandoening of behandeling. Wij bieden een platform waarin deze content kan worden gebundeld."

Nico Verspaget, directeur van Quadia: "Eerstestap.nl is een inspirerend voorbeeld van een onafhankelijk videoplatform dat kennis en expertise op een hele praktische manier samenvoegt. We zijn er dan ook trots op dat zij hebben gekozen voor ons Online Video Platform. Hierdoor kunnen er nog meer interactieve elementen worden toegevoegd aan de video's, zoals een invulformulier of een keuzeboom; kijkers krijgen dan een vraag voorgelegd en op basis van hun antwoord krijgen ze video A, B of C te zien."

De video-technologie van Quadia wordt deze zomer door Eerstestap.nl in gebruik genomen.
 
BERICHT VOOR DE REDACTIE:
 
Over Quadia
Quadia is gespecialiseerd in online video-oplossingen en -content. Het bedrijf levert een full service aanbod, inclusief alle technische benodigdheden, conceptontwikkeling en videoproductie. Ook worden online video projecten en kanalen gerealiseerd in binnen- en buitenland, evenals web-TV-toepassingen voor marketing & promotie, online sales, communicatie, customer services,  e-learning en webcasting.
Het hoofdkantoor van Quadia is gevestigd in Hilversum. Sinds 2012 heeft het bedrijf ook een kantoor in Düsseldorf.

Twitter: @quadia
Facebook: QuadiaOnlineVideo
 
Eerstestap.nl is expert in klantreizen. Via haar platform zorgt Eerstestap.nl ervoor dat consumenten zich goed kunnen voorbereiden op een komend gesprek  met een adviseur. Via het platform stuurt de adviseur een linkje naar een online omgeving waar de consument de juiste informatie beschikbaar wordt gesteld. Daarnaast levert Eerstestap.nl maatwerkoplossingen op het gebied van relevante content. De specialiteit ligt bij animatievideo's.
 
Eerstestap.nl is gevestigd in Houten.
Twitter: @eerstestap
Facebook: eerstestap.nl
 
Voor meer informatie, neem contact op met Freek Janssen van LEWIS PR:
+31 (0)40 - 235 4600

Verstreken tijd: 13 jaar en 69 dagen
Quadia contact  

+31-(0)35-5 444 000
info@quadia.nl
www.quadia.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu