www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 43 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Winnaars Concord ‘One Beam of Light’-project bekendgemaakt

Ook Nederland en België met winnende inzendingen vertegenwoordigd

Antwerpen, 16 mei 2013Concord, onderdeel van de Havells-Sylvania Group, heeft de winnaars van het ‘One Beam of Light’-project bekendgemaakt. Onder de winnaars zijn een Nederlandse en een Belgische kunstenaar. De bekendmaking vond plaats op de One Beam of Light-tentoonstelling in het London’s Institute of Contemporary Arts (ICA). Uit de 380 ingezonden werken koos de jury 31 beelden voor de tentoonstelling om de creativiteit, die hand in hand gaat met lichtsector, het best weer te geven. De opening van de expositie is bezocht door meer dan 280 vertegenwoordigers uit de sector en van de media. Het One Beam of Light-project is ontwikkeld en in oktober 2012 gelanceerd door het Light Collective in samenwerking met Concord.

Het One Beam of Light-project heeft als doel mensen te inspireren, die geïnteresseerd zijn in licht en verlichting. Het project brengt foto’s bij elkaar, die allemaal zijn ontstaan vanuit één lichtbron. Om deelnemers aan het One Beam of Light-project te inspireren en te ondersteunen bij het creëren van hun beelden, doneerde Concord een aantal exemplaren van zijn nieuwste spot, de Concord  Beacon Projectors.

De jury bestaande uit lichtontwerpers en -visionairs, beoordeelde de ingezonden foto’s. Enige autoriteiten in de jury waren onder anderen Keith Bradshaw van Speirs & Major, Gerd Pfarre van Pfarré Lighting Design, Matt Clark van UVA en Terence Woodgate van Studio Woodgate. In totaal hebben de juryleden meer dan tachtig jaar ervaring in de lichtsector.

Onder de 31 winnaars bevindt zich Joost Witsenburg uit Nederland. Hij zond zijn foto ‘Smoke’ in. Céline Deceuninck van Electric & Arts in België viel in de prijzen met ‘Lightfall’. Witsenburg: “De inspiratie voor mijn foto haalde ik uit het theater: daar laat je met rook de lichtbundels zien. Om dat effect op kleine schaal na te bootsen, zette ik vier kaarsen op een rij en blies ze uit. Het effect was een dynamisch spel van licht en rook. Het beeld overtrof mijn verwachtingen. Ik was vereerd om mijn foto in Londen tussen de prachtige andere inzendingen te zien hangen.”

De Concord Beacon Projector zelf is genomineerd voor de Lighting Design Awards 2013 in de categorie ‘Interior Luminaire’. De twee spots konden de goedkeuring wegdragen van de strenge jury. De Lighting Design Awards, dit jaar voor de elfde keer uitgereikt, worden alom erkend als de meest prestigieuze prijzen in de verlichtingssector.

De tentoonstelling One Beam of Light wordt zelf ook verlicht door Beacon LED Projectors van Concord. Deze spots beschikken over een hoogwaardige 26 W ledchip met hoge lichtopbrengst en nieuwe mogelijkheden voor het richten van de lichtbundel. Die zijn belangrijk binnen een museale omgeving. De LED Beacon Projector heeft een innovatieve lensbehuizing voor het nauwkeurig, handmatig scherpstellen en richten van de luchtbundel. Bovendien is dit, met slechts 190 mm lengte, een van de kleinste architectonische ledspots in de markt. Concord is altijd sterk geweest in museumverlichting en de Beacon LED Projector is ontworpen om de reputatie van Concord op dit gebied te verstevigen. De nieuwe lensframes verlichten schilderijen nauwkeurig, zonder licht over de randen te ‘morsen’. Het lichtniveau van de Beacon LED Projector is instelbaar, waarmee het effect van kunstlicht op een tentoonstelling of kunstwerk te verminderen is. De hoge kleurweergave (meestal Ra95) zorgt er tevens voor dat objecten helder en in natuurlijk licht worden getoond.

Meer over het One Beam of Light-project is te vinden op www.onebeamoflight.com of volg @Concord_HS / @lightcollective met #onebeamoflight op Twitter.


Verstreken tijd: 13 jaar en 43 dagen
Havells Sylvan.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR